بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
تیر 26, 1399

آبشار اکاپل ، بزرگترین آبشار کلاردشت

آبشار اکاپل ابشار کلاردشت ابشار جاذبه طبیعی کلاردشت ابشار اکاپل کلاردشت (۷)

آبشار اکاپل با ارتفاع ۲۰ متر بزرگ‌ترین آبشار کلاردشتِ، این آبشار در بالادست منطقه رودبارک واقع شده. این آبشار در فصل زمستان یخ می‌زند و برای یخ نوردان بسیار جذاب است. همانطوری که در ویدیو ابشار اکاپل کلارشت دیده می شود ارتفاع این آبشار محصور کننده است.

آبشار اکاپل ابشار کلاردشت ابشار جاذبه طبیعی کلاردشت ابشار اکاپل کلاردشت (۸)


از این آبشار اگر دو پیچ جلوتر بریم به روستای کوچک وندربن می‌رسیم که شب‌های بسیار سردی داره، یک سکوت و دنجی بی‌انتهایی در این منطقه حاکم است. اگر به نظرتان آخر دنیا نیاید آخر کلاردشت باشد، چون که دیگه جلوتری در کار نیست، جز قله علم کوه و دیواره ۸۰۰ متری علم کوه کلاردشت.

آبشار اکاپل ابشار کلاردشت ابشار جاذبه طبیعی کلاردشت ابشار اکاپل کلاردشت (۱۱)

آبشار اکاپل در جنگل کوهستانی سردی چال کلاردشت واقع شده و چشم انداز و مناظری بدیع دارد . همجواری این آبشار با ییلاقات کلاردشت و زیبایی طبیعی آن که دریاچه ولشت را نیز در خود جای داده، قابلیت تفرجگاهی آن را به طور فوق العاده‌ای افزایش داده است.
این دریاچه در جنوب غربی چالوس و شمال شرقی منطقه کلاردشت در میان دره‌ای عمیق قرار گرفته است. وسعت آن حدود ۱۵ هکتار و عمق متوسط آن ۲۰ متر می باشد

عکس زمستان ابشار اکاپل یخ زده

ابشار اکاپل برای طبیعت گردان ، صخره نوردان و یخ نوردان در زمستان جذابیت های بسیاری دارد، در زمستان این آبشار یخ می زند و علاقمندان بسیاری برای یخ نوردی از این آبشار زیبا به سراغش می آیند در بهار و تابستان هم زیبایی محصور کننده طبیعت و زنده شدن درختان ، صدای آبشار و غرش آب حال و هوای خود را دارد. مقایسه دو عکس بهار و زمستان آبشار اکاپل بسیار زیباست.

عکس زمستان و بهار ابشار اکاپل آبشار اکاپل ابشار کلاردشت ابشار جاذبه طبیعی کلاردشت ابشار اکاپل کلاردشت (۹)

اگر به کلاردشت سفر کردید یا با اجاره ویلا در کلاردشت در نزدیکی این جاذبه دیدنی کلاردشت بودید حتماً در هر فصلی بودید به آبشار اکاپل کلاردشت سر بزنید و از طبیعت بکر آن لذت ببرید. پیشنهاد ما اجاره ویلا از سایت ویلارابط نخستین سایت اجاره ویلا در ایران هستش.

آبشار اکاپل کجاست؟

آبشار اکاپل در شهر کلاردشت و در منطقه ای ییلاقی و بسیار زیبا رودبارک قرار دارد ،

ارتفاع ابشار اکاپل چقدر است ؟

ارتفاع ابشار اکاپل ۲۰ متر می باشد و بزرگترین ابشار طبیعی در کلاردشت می باشد.

در زمستان می توان به ابشار اکاپل رفت ؟

بله ! هر ساله یخ نوردان بسیاری برای فتح این ابشار یخ زده درکلاردشت به رودبارک می روند

اقامت در ابشار اکاپل امکان پذیر است ؟

بله ! با داشتن لوازم کمپ می توانید در کنار ابشار اکاپل شب را بگذرانید ، فراموش نکنید بهتر است از ویلارابط با اجاره ویلا در کلاردشت یک ویلای لوکس اجاره کنید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید