بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
دی 27, 1399

آبشار بابا ولی گیلان ، انتخابی عالی برای گردش در دل روستاهای سبز گیلان

آبشار بابا ولی یکی از ده­ها آبشار زیبایی است که در مناطق سیاهکل و دیلمان وجود دارد. برای افرادی که دوست دارند آبشارهای پرآب و البته کمتر دیده شده گیلان را از نزدیک ببینند، بازدید از آبشار باباولی دیلمان می­تواند یک گزینه عالی باشد. این آبشار ۲۰ متری در روستای باباولی و در ۵ کیلومتری جاده دیلمان به سمت آسیابر قرار دارد.

آبشار بابا ولی بابا ولی گیلان-دیلمان باباولی-باباولی دیلمان-آبشار بابا ولی کجاست

آبشار بابا ولی گیلان، انتخابی عالی برای گردش در دل روستاهای سبز گیلان

آبشار بابا ولی

اگر پیش از این به گیلان سفر کرده باشید بدون شک نام سیاهکل و دیلمان را شنیده­اید. آبشار بابا ولی یکی از مکان­های دیدنی منطقه سبز سیاهکل و دیلمان است، که همواره به عنوان یک جاذبه طبیعی زیبا مورد توجه بسیاری از توریستان و گردشگران قرار می­گیرد. این آبشار ارتفاعی در حدود ۲۰ متر دارد و از بسیاری از آبشارهای منطقه بزرگ­تر و دیدنی­تر است. توصیه ما به شما این است که حتماً در یکی از سفرهای خود زمانی را به گردش در شهرستان­های سیاهکل و دیلمان و بازدید از جاذبه­های بی­نظیر آن مانند آبشار باباولی دیلمان بگذارید.

آبشار بابا ولی کجاست؟

آبشار بابا ولی کجاست؟ یکی از چندین روستای سرسبز دیلمان باباولی است. آبشاری که درباره آن صحبت می­کنیم نیز در همین روستای بابا ولی گیلان قرار دارد. کافیست در نقشه دیلمان را پیدا کنید و سپس به سمت آسیابر حرکت نمایید. پس از حدود ۵ کیلومتر به رودخانه پاکرود و آبشار بابا ولی که در مجاورت آن قرار گرفته است می­رسید. این آبشار از نوع فصلی است و جریان آب آن نشأت گرفته از برف­های اطراف است. البته لازم به ذکر است که به واسطه روستای سرسبز و باصفای بابا ولی و مناطق زیبای اطراف، بازدید از این آبشار همیشه یک گزینه عالی برای گردش به شمار می­رود. کافیست از قبل برای اجاره ویلا در شمال، از طریق ویلا رابط اقدام نمایید و بعد از رزرو ویلای دلخواه خود دل به جاده­های شمال بزنید. بدون شک سفر به مناطق جدید و کمتر دیده شده، تجربه­ای منحصر به فرد برای شما به همراه خواهد آورد.

دسته بندی: دسته‌بندی نشده
اشتراک گذاری

پاسخ دهید