بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
دی 19, 1399

آبشار حویق تالش کجاست ؟ | آبی روشن آبشار حویق تالش

آبشار حویق تالش کجاست ؟ یکی از جاذبه‌های گردشگری استان گیلان آبشار حویق تالش است که به‌عنوان یکی از زیبایی‌های بی‌نظیر تالش در میان گردشگران و توریست‌ها مشهور است. در این مقاله برآنیم ویژگی‌ها و موقعیت این آبشار زیبا را که به آبشار دوقلو نیز معروف است از زاویه دید ویلارابط نخستین سایت رزرو و اجاره در ایران معرفی نماییم.   

آبشار حویق کجاست ؟ تالش، استان گیلان، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در حویق تالش، تورهای گردشگری یک روزه آبشار حویق تالش (۳)

یک آبشار زیبایی

وقتی ایستاده به قامت بلند آبشارحویق تالش می‌نگری بیش از پیش کوچکی و نیستی خود را در برابر پروردگار بزرگ و باعظمت احساس می‌کنی. دلت می‌خواهد در برابر این همه خلاقیت و زیباآفرینی خداوند سر تعظیم فرود آوری و با چشمانی بسته و از ژرفای جان به خاطر تمام نعمت‌های بی بدیل، او را سپاس گویی. این آبشار که به نام زمرد شنیده می‌شود و مشهور است در روستایی ساحلی به نام حویق و در میان جنگلی انبوه و بکر قرار گرفته است. آبشارحویق تالش یا زمرد در واقع آبشارهای دوقلویی هستند که یکی از آن‌ها با ارتفاع ۱۵ متر از دیگری بزرگتر و پرآب‌تر است و آبشار کوچک‌تر کم آب و به صورت دوپله با ارتفاع چهار و هشت متری است. آبشارحویق تالش یکی از جاذبه‌های گردشگری استان گیلان و شهر زیبای تالش محسوب می‌شوند که هرساله گردشگران و توریست‌های زیادی برای بازدید از آن‌ها به منطقه‌ی حویق تالش می‌روند.

آبشار حویق کجاست ؟ تالش، استان گیلان، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در حویق تالش، تورهای گردشگری یک روزه آبشار حویق تالش (۲)

زیبایی و روشنی از اینجا دیده می‌شود

از جاذبه‌ها‌ و ظرفیت‌های آبشارحویق تالش  بستر کوهنوردی، ماهیگیری برای علاقه‌مندان به ورزش و سرگرمی‌های هیجان انگیز است. برفراز این منطقه و در نزدیکی این آّبشار، ییلاق‌های زیبای شهر حویق را می‌توان دید، لذت برد و عکسبرداری کرد. برای دیدن جنگل سرسبز و انبوه، شنا در حوضچه‌ی آبشارها، تنفس عمیق از هوای پاک و پر از اکسیژن، بهره‌مندی از زیبایی‌های بی‌نظیر این منطقه و ساختن خاطره‌های جذاب سفر با دوستان و خانواده در فصل‌های بهار و پاییز به آبشارحویق تالش بروید.

آبشار حویق تالش

آبشار حویق کجاست ؟ تالش، استان گیلان، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در حویق تالش، تورهای گردشگری یک روزه آبشار حویق تالش (۱)

همراه با ویلارابط در آبشار حویق کجاست ؟

هر کجا آب باشد طراوت، زیبایی و سرسبزی هم وجود دارد. اگر می‌خواهید به منطقه‌ای بروید که روح سبز زندگی در آن جریان دارد و نسیم روح‌بخش که از خنکای آبشاری زیبا  برمی‌خیزد حس تازگی را به جان و روحتان ببخشد به آبشارحویق تالش بروید. ویلارابط نخستین سایت رزرو و اجاره در ایران با خدمات پشتیبانی آنلاین، اجاره‌ی ویلا در حویق تالش و اجرای تورهای گردشگری یک روزه همراه شما در این سفر لذت‌بخش خواهد بود.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید