بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
بهمن 10, 1399

آبشار روستای چسلی ، آبشاری ناشناخته اما بی نظیر در دل جنگل

آبشار روستای چسلی در ابتدای روستا و ورودی آن قرار دارد. به طور کلی روستای چسلی ماسال در میان دره و کوه واقع شده است و قسمت­هایی از بافت جنگلی زیبایی دارد. در دل این جنگل، آبشار نه چندان بزرگی که به آبشار چسلی شناخته می­شود واقع شده است. علاوه بر آبشار، رودخانه چسلی نیز یکی دیگر از جاذبه­ های بی­نظیر این روستای سرسبز به شمار می­رود.

روستای چسلی چسلی ماسال-رودخانه چسلی-آبشار چسلی-ییلاق چسلی ماسال۱

آبشار روستای چسلی، آبشاری ناشناخته اما بی­نظیر در دل جنگل

آبشار چسلی

آبشار روستای چسلی در ماسال، یکی از زیباترین آبشارهایی است که می­توانید در مناطق سبز شمال پیدا کنید. هر چند متأسفانه بسیاری از گردشگران هنوز این آبشار را به خوبی نمی­شناسند و ترجیح می­دهند برای گردش در طبیعت، مکان­های شناخته­ شده­تر را انتخاب کنند. اما کافیست سری به ییلاق چسلی ماسال و آبشار چسلی بزنید، تا به زیبایی مثال زدنی این منطقه پی ببرید. آبشار روستای چسلی شاید چندان بزرگ نباشد ولی به دلیل عبور از میان درختان جنگلی، منظره­ای بدیع ساخته است.

به طور کلی منطقه ماسال، از این نوع جاذبه­ها کم ندارد. چه خوب است اگر بتوانید تور یک روزه گردشگری جذابی در ماسال و اطراف آن، از جمله روستای دیدنی چسلی داشته باشید و از جاذبه­های خاص این منطقه دیدن کنید. با ورود به روستای چسلی، علاوه بر آبشار، رودخانه­ای زیبا نیز در انتظار شماست. این روستا به دلیل قرارگیری در میان دره و جنگل منظره­های بکر و فوق العاده­ای دارد که لذت سفر را برای شما چند برابر خواهد کرد.

روستای چسلی چسلی ماسال-رودخانه چسلی-آبشار چسلی-ییلاق چسلی ماسال

آبشار روستای چسلی کجاست؟

آبشار چسلی

 این آبشار ۳۲۵ متری در ابتدای روستا قرار دارد. به این ترتیب اگر خود روستا را پیدا کنید، برای یافتن آبشار و رودخانه چسلی مشکلی نخواهید داشت. برای رسیدن به روستا نیز نگران نباشید. ابتدا به ماسال بروید و سپس به سمت غرب و ییلاقات حرکت کنید. در مسیر خود باید ابتدا وارد خیابانی به نام سردار جنگل شوید و سپس به سمت اولسبلنگاه پیش بروید. در ادامه نیز به یک دوراهی می­رسید که باید مسیر شالما را انتخاب کنید. با کمی پرس و جو از اهالی به راحتی می­توانید روستای چسلی و آبشار بی­نظیر آن را پیدا کنید. مسیر رسیدن به این روستا به خودی خود آنقدر زیبا و دیدنی است که زودتر از آنچه فکر می­کنید به مقصد خواهید رسید.

فقط مد نظر داشته باشید که باید از قبل ویلا شمال دلخواه خود را به کمک سایت­های معتبری مانند ویلا رابط رزرو نمایید تا برای اجاره ویلا یا سوئیت به دردسر نیفتید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید