بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
مهر 26, 1399

آبشار سنگ نو کجاست ؟ | ابشار سنگنو جاذبه دیدنی شهر تاریخی بهشهر مازندران

آبشار سنگ نو کجاست ؟ در شهر تاریخی بهشهر واقع شده است، بهشهر یکی از شهرهای استان مازندران می باشد.دلیل انتخاب این نام سنگی است که در زیر آبشار بر اثر فشار زیاد آب به صورت حوضچه ای سنگی در آمده است که زیبایی این آبشار سنگنو را دوچندان کرده است. بهترین فصل سفر به این مکان زیبا بهار و تابستان تابستان می باشد. در ادامه با ویلارابط همراه باشید تا با این جاذبه گردشگری بیشتر آشنا شوید.

آبشار سنگنو ابشار سنگ نو بهشهر جاذبه بهشهر ابشار سنگ نو جنگل بهشهر دیدنی جذاب (۲)

آبشار زیبای سنگ نو

آبشار سنگ نو در یکی از جنگل های خوش آب و هوای  شهر بهشهر واقع شده است.این جنگل همانند دیگر جنگل های استان مازندران سرسبز و زیبا می باشد.آن چیز که باعث جذابیت بیشتر این جنگل شده است ،آبشاری است که در خود جای داده است.این آبشار رویایی به نام آبشار سنگ نو معروف می باشد.

در کنار این آبشار می توانید آرامش واقعی را پیدا کنید.آبشاری که از فاصله ۱۲ متری بر روی سنگی که به صورت حوضچه درآمده با فشار همراه با صدای دلنشین ؛قطره هایی که در کنار هم گویا آهنگی دلنشین می نوازند سرازیر می شود.

راه دسترسی به آبشار سنگ نو

آبشار سنگ نو دارای طبیعتی بی نظیر می باشد.قطعا برای دیدن این مکان رویایی باید سفری به بهشهر داشته باشید. این آبشار در عمق جنگلی در ارتفاعات قرار گرفته است.مجموع این مکان بسیار دیدنی از ۴ آبشار تشکیل شده است که بلندترین آن به ۱۲ متر می رسد.

سمت جنوب یکی از محله های شهر بهشهر به نام فراش تا آبشار سنگنو تقریبا دو تا سه ساعت باید در دره ای سرسبز پیاده روی کرد.این دره بسیار سرسبز و دلنشین می باشد که خستگی  در طول مسیر حس نخواهید کرد.آنقدر مجذوب این طبیعت چشم گیر می شوید که دوست دارید ؛ساعت ها ی طولانی راه را ادامه دهید.

آبشار سنگنو ابشار سنگ نو بهشهر جاذبه بهشهر ابشار سنگ نو جنگل بهشهر دیدنی جذاب (۳)

نکته های مفید این سفر رویایی

برای سفر به آبشار سنگ نو چند نکته باید رعایت شود.اول اینکه به صورت گروهی سفر کنید.همراه خود غذای کافی آب و لباس کافی داشته باشید. همچنین برای عبور از این دره کفشی مناسب بپوشید تا به راحتی از سنگ هایی که سر راه شما قرار می گیرد عبور کنید.

همانطور که گفته شد آبشار سنگنو در نزدیکی  محله ای قدیمی شهر بهشهر به نام فراش محله قرر گرفته است . فراش محله ای قدیمی در شهر بهشهر است که دارای آب و هوایی دلچسب می باشد.این محله در زیباترین قسمت شهر بهشهر  با مردمانی شجاع واقع شده است.

آبشار سنگنو ابشار سنگ نو بهشهر جاذبه بهشهر ابشار سنگ نو جنگل بهشهر دیدنی جذاب (۱)

کجا میتوانم اقامت کنم؟

برای اقامت مسافران و گردشگران عزیز امکاناتی در نظر گرفته شده است تا مسافران عزیز سفری به یاد ماندنی داشته باشند.شما می توانید از ویلا رابط ویلایی برای خود رزرو کنید و با خیالی آسوده به سفر خود بپردازید . سایت ویلا رابط تورهای یک روزه نیز دارد ۲۴ ساعت شما را پشتیبانی می کند.

آبشار سنگ نو کجاست ؟

آبشار سنگنو در شهر بهشهر شرق استان مازندران قرار دارد فاصله از تهران تا ابشار سنگنو حدود ۵ ساعت است این ابشار از ۴ مجموعه ابشار زیبا تشکیل شده است.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید