بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
بهمن 17, 1399

آبشار لار چشمه ماسوله ، منظره آب و کوه و جنگل

آبشار لار چشمه یکی از جاذبه­ های زیبای طبیعی در مسیر فومن به سمت ماسوله است که در کنار جاده قرار دارد. این آبشار با ارتفاع ۶ متر از دل کوه پایین می­ریزد و در بافت جنگلی و زیبایی قرار دارد که جذابیت آن را دوچندان می­کند. می­توانید با دیدن این آبشار از استراحتگاه و رستوران نزدیک آن نیز استفاده نمایید.

آبشار لار چشمه لارچشمه فومن-لارچشمه ماسوله-آبشار لارچشمه-آبشار لار چشمه کجاست (۱)

آبشار لار چشمه ماسوله، منظره آب و کوه و جنگل

اگر تصمیم دارید به حوالی ماسوله و فومن سفر کنید، بازدید از آبشار لار چشمه را از قلم نیندازید. استان گیلان مناطق دیدنی بسیاری دارد که هر کدام به شکلی منحصر به فرد و بی­نظیر هستند. یکی از این جاذبه­های دیدنی آبشار لارچشمه فومن است که در جوار جنگل­های سبز و زیبای شمال و در ۶۷۰ متری از سطح دریا قرار دارد. ارتفاع این آبشار زیبا که از دل کوه نشأت می­گیرد، حدود ۶ متر است. منظره آب روان که در بافت سبز جنگل، از دل ارتفاع کوه پایین می­ریزد بدون شک می­تواند یکی از زیباترین مناظر طبیعت گیلان باشد. نکته مثبت دیگری که درباره آبشار لار چشمه وجود دارد این است که در نزدیکی آن امکانات دیگری مانند رستوران، استراحتگاه و قهوه­خانه نیز به چشم می­خورد. به این ترتیب اگر در مسیر خود از فومن به ماسوله، احتیاج به استراحت و تجدید قوا داشته باشید، آبشار لارچشمه می­تواند بهترین گزینه باشد.

آبشار لار چشمه لارچشمه فومن-لارچشمه ماسوله-آبشار لارچشمه-آبشار لار چشمه کجاست (۱)

آبشار لار چشمه کجاست ؟

 همانطور که گفته شد آبشار لارچشمه ماسوله در جاده فومن-ماسوله واقع شده و به روستای ماسوله نزدیک­تر است. از آن­جایی که این آبشار کنار جاده قرار دارد، پیدا کردن آن کار چندان دشواری نخواهد بود. البته خوب است بدانید در حوالی ماسوله به جز آبشار لار چشمه، چشمه­ها و آبشارهای زیبای بسیاری وجود دارد. می­توانید در سفر خود به این منطقه، تور یک روزه گردشگری جذابی را برای بازدید از آبشارهای این حوالی ترتیب دهید. بدون شک گردش در این مناطق سبز و زیبا و تماشای آبشارهایی که از دل کوه جاری هستند، روز بی­نظیری را برای شما رقم می­زند. تنها این نکته را به خاطر داشته باشید که این منطقه خصوصاٌ در ایام تعطیل، میزبان گردشگران بسیاری است. بنابراین اگر بدون رزرو قبلی ویلا، دل به جاده بزنید، ممکن است برای اجاره ویلا در شمال و بخصوص در حوالی آبشار لار چشمه با مشکل مواجه شوید. می­توانید با رزرو سوئیت یا ویلای مناسب به وسیله سایت ویلا رابط، این مشکل را نیز برطرف سازید.

آبشار لار چشمه به همراه چشمه لارچشمه که از میان کوه می‌جوشد، در کنار جاده فومن به ماسوله واقع شده است. با قرارگیری در ارتفاع ۶۷۰ متری از سطح دریا، این آبشار ۶ متر ارتفاع دارد و در میان منطقه‌ای جنگلی با انبوه درختان جای گرفته است. پایین آبشار حوضچه‌ای کوچک به چشم می‌خورد و در مجاورت آبشار نیز رستوران ، قهوه‌خانه و استراحتگاه احداث کرده‌اند

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید