بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
اسفند 9, 1399

آبشار لوه ، بهترین انتخاب برای گردشی عالی در طبیعت گلستان

آبشار لوه حیف است اگر به استان گلستان سفر کنید و سری به آبشار لوه در شهرستان گالیکش نزنید. این آبشار یکی از چندین و چند آبشار دیدنی این استان زیباست که انتخابی عالی برای گردشگران و عاشقان طبیعت محسوب می‌شود. هم‌جواری این آبشار با جنگل‌های سرسبز هیرکانی، باعث جذابیت و زیبایی دوچندان آن شده است.

آبشار لوه، بهترین انتخاب برای گردشی عالی در طبیعت گلستان

لوه در استان گلستان-روستای لوه گالیکش-روستای لوه کجاست آبشار لوه

آبشارها یکی از زیباترین جاذبه‌های طبیعی هر منطقه هستند که خصوصاً اگر در دل شهرهای شمالی باشند، زیبایی آن‌ها چند برابر است. آبشارلوه در استان گلستان یکی از همین جاذبه‌های بی‌نظیر است که بسیاری از مسافران مشهد نیز، در مسیر خود از آن بازدید می‌کنند. در واقع این آبشار مجموعه‌ای از آبشارهای پرآب و زیباست که ارتفاع تمام آن‌ها به ۷۵ متر می‌رسد. قرار گرفتن این مجموعه آبشار بزرگ در دل پوشش جنگلی و سرسبز گلستان، جذابیت آن را بیشتر نیز کرده است. خصوصاً جنگل‌های زیبا و منحصر به فرد هیرکانی که به خودی خود انتخابی عالی برای طبیعت‌گردی محسوب می‌شود. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم اگر می‌خواهید به حوالی گلستان سفر کنید، حتماً تور یک روزه گردشگری ویژه‌ای را برای بازدید از آبشار لوه در نظر بگیرید.

این منطقه در تمامی فصول سال زیبایی‌های مخصوص خود را دارد. ولی اگر می‌خواهید از آب و هوای بی‌نظیر و طبیعت بکر اطراف آبشار لذت ببرید، بهتر است در فصل بهار راهی سفر شوید. وجود جنگل‌

آبشار لوه کجاست؟

حال نوبت به معرفی موقعیت آبشار می‌رسد. تا اینجا می‌دانید که این جاذبه توریستی زیبا در استان گلستان قرار دارد. به طور دقیق‌تر باید به دنبال شهرستان گالیکش و سپس روستای لوه گالیکش باشید. آبشارلوه درست در کنار روستا قرار دارد. فاصله این آبشار تا گالیکش به طور تقریبی ۲۰ کیلومتر است. در کل مسیر دسترسی به آبشار زیبای لوه دشوار نیست و با خیالی آسوده می‌توانید به سمت آن حرکت کنید. حال که دقیقاً می‌دانید این آبشار بی‌همتا و روستای لوه کجاست، تنها لازم است از قبل فکری برای محل اسکان خود کرده باشید. زیرا اجاره ویلا در شمال و خصوصاً در فصل‌هایی که آب و هوا مناسب‌تر و تعداد مسافران بیشتر است، کار چندان آسانی نیست. می‌توانید به سایت ویلا رابط سر بزنید و ویلای مناسبی رزرو نمایید. به این ترتیب سفر شما به سمت آبشارلوه کاملاً بی‌دردسر خواهد بود.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید