بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آبان 29, 1399

آب گرم کوته کومه و آب گرم علی داشی از جاذبه های طبیعی ایران

آب گرم کوته کومه و آب گرم علی داشی در دل طبیعت و جنگل های شمالی کشور قرار گرفته است. کوته کومه این روستای زیبای آستارا با طبیعت دل انگیز خود افراد زیادی را از سراسر ایران و جهان به خود جذب می کند. استان گیلان به داشتن شهر های گردشگری زیاد معروف است.

آب گرم کوته کومه و آب گرم علی داشی از جاذبه های طبیعی ایران از آب گرم کوته کومه و آب گرم علی داشی (۱)

آب گرم کوته کومه و آبگرم علی داشی در دل طبیعت و جنگل های شمالی کشور قرار گرفته است. کوته کومه این روستای زیبای آستارا با طبیعت دل انگیز خود افراد زیادی را از سراسر ایران و جهان به خود جذب می کند. استان گیلان به داشتن شهر های گردشگری زیاد معروف است، یکی از این مکان های گردشگری کوته کومه است. این روستا بیشتر به دلیل داشتن مرتفع ترین آبشار ایران به نام لاتون معروف است و اکثر بازدید کنندگان از این آبشار به روستای کوته کومه می روند و علاوه بر این آبشار از آبگرم کوته کومه و آبگرم علی داشی بازدید می کنند و از خواص درمانی این آب ها استفاده می کنند. جاذبه های گردشگری کوته کومه با شمردن تمام نمی شود. برای آشنایی با تمامی جاذبه های این روستای افسانه ای می توانید به سایت ویلا رابط مراجعه کرده و مکان های مورد علایق خود برای بازدید را پیدا کنید.

آب گرم کوته کومه و آب گرم علی داشی از جاذبه های طبیعی ایران از آب گرم کوته کومه و آب گرم علی داشی (۲)

در کنار آبگرم کوته کومه امکانات رفاهی مانند حمام و سرویس بهداشتی وجود دارد. در نزدیکی گردنه حیران آستارا روستای زیبای دیگری به نام گیله ده وجود دارد که این روستا آب گرم علی داشی را در خود جای داده است. آبگرم علی داشی در کنار صخره ای به همین نام قرار گرفته است، برای بازدید از این آب گرم باید یک مسیر پیاده روی نیم ساعته را در دل جنگل های شمال طی کنید اگر اهل عکاسی باشید این مسیر بیشتر از یک ساعت نیز طول می کشد، چون از مسیر کاملا رویایی رد خواهید شد. منظره زیبای اطراف این آب گرم خود به تنهایی برای بازدید کافی است. این آب گرم دارای خواص درمانی زیاد است، خوب است بدانید که آب گرم علی داشی در فضای باز و به صورت یک استخر طبیعی است.

آب گرم کوته کومه و آب گرم علی داشی از جاذبه های طبیعی ایران از آب گرم کوته کومه و آب گرم علی داشی (۳)

آبگرم کوته کومه و آبگرم علی داشی به همراه چندین آب گرم دیگر در نواحی شمالی ایران، مناطق جذاب برای گردشگران هستند که با تور یک روزه گردشگری نیز می توان از این آب های گرم بازدید کرد.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید