بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آبان 19, 1399

آشنایی با تالاب سیاهرود رودبار ، مکانی تفریحی در استان گیلان

تالاب سیاهرود رودبار ، رود سیاهرود رودی پرآب و ساکن می باشد که به سپید رود (پشت سد تاریک) می ریزد. عرض تالاب سیاهرود رودبار به ۳۰-۴۰ متر می رسد. علاوه بر شهرت این روستا به تالاب سیاهرود رودبار، جاهای دیدنی دیگری مانند رودخانه های خروشان، دره های مرتفع و سرسبز و چشمه های طبیعی را به وفور می توان در این روستای زیبا مشاهده کرد.

تالاب سیاهرود آشنایی با تالاب سیاهرود رودبار ، مکانی تفریحی در استان گیلان سیاه رود ردوبار تالاب گیلان ویلارابط (۵)

منطقه حفاظت شده ای در ۳۵ کیلومتری شهرستان رودبار استان گیلان به نام سیاهرود وجود دارد. به عبارتی، مابین سد تاریک و رستم آباد یک راه فرعی وجود دارد که آن مسیر شما را به روستای زیبای سیاهرود می رساند. این منطقه کوهستانی دارای پوشش گیاهی متراکم و پراکنده، زمین های وسیعی برای کشاورزی می باشد. در این ناحیه تالاب سیاهرود رودبار یکی از جاذبه های گردشگری محسوب می شود. رود سیاهرود رودی پرآب و ساکن می باشد که به سپید رود (پشت سد تاریک) می ریزد. عرض تالاب سیاهرود رودبار به ۳۰-۴۰ متر می رسد. علاوه بر شهرت این روستا به تالاب سیاهرود رودبار، جاهای دیدنی دیگری مانند رودخانه های خروشان، دره های مرتفع و سرسبز و چشمه های طبیعی را به وفور می توان در این روستای زیبا مشاهده کرد. از طرفی دیگر قله معروف درفک نیز در شمال روستای سیاهرود قرار دارد. برای همین مردم زیادی برای گذراندن اوقات فراغت خود به تالاب سیاهرود رودبار از طریق تور یه روزه گردشگری سفر می کنند تا در کنار آن از زیباهای این منطقه حفاظت شده لذت ببرند.

تالاب سیاهرود آشنایی با تالاب سیاهرود رودبار ، مکانی تفریحی در استان گیلان سیاه رود ردوبار تالاب گیلان ویلارابط (۴)

تالاب سیاهرود رودبار منطقه ای حفاظت شده در گیلان

این منطقه جاهای بکر فراوانی دارد که جنگل های سرسبز هیرکانی یکی از این چشم اندازهای طبیعی است و به انسان هیجان و شوق بودن و زیستن در طبیعت را می دهد. در بعضی اوقات این مناطق و چشم انداز های سر سبز را در مه مشاهده خواهید کرد که به حیات، روحی تازه و متفاوت می بخشد. اگر قصد مسافرت به یک مکان رویایی هستید با اجاره ویلا شمال می توانید از تمامی این مکان های تفریحی دیدن کنید. همچنین اگر به حیات وحش علاقه دارید، به خاطر بکر بودن این منطقه شما قادر خواهید بود انواع حیوانات اهلی و وحشی را مشاهده نمایید. در روستای سیاهرود با شنیدن صدای طبیعت احساس شادابی خواهید نمود و بهتر است با اجاره ویلا درگیلان چند روزی را در این ناحیه و به دور از هر هیاهویی سپری کنید.

تالاب سیاهرود آشنایی با تالاب سیاهرود رودبار ، مکانی تفریحی در استان گیلان سیاه رود ردوبار تالاب گیلان ویلارابط (۵)
دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید