بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
خرداد 19, 1399

اجاره ویلا در نوشهر

احتمالا تو سفر به شمال اسم دو تا شهر نوشهر و چالوس رو در کنار هم زیاد شنیدین و این به دلیل نزدیکی زیادی است که این دو شهر به همدیگه دارن. نوشهر در عین حال که یه شهر توریستی هستش یه قطب اقتصادی هم محسوب میشه و اون بخاطره بندرگاهیه که تو این شهره و همچنین نزدیکی که این شهر به پایتخت داره. در کنار این امتیاز، کلی مناطق دیدنی و خاص هم داره که شاید بعضیهاشون حتی براتون آشنا هم باشه، که تو ادامه همین بخش و قبل از اجاره ویلا در نوشهر براتون نام میبریم.

عکس هوایی اجاره ویلا در نوشهر

برای اقامت تو این شهر فوق العاده، مثل همیشه پیشنهاد ما به شما رزرو و اجاره ویلا از ویلا رابط هستش. شما میتونین از بخش اجاره ویلا در نوشهر ویلا رابط و حتی اجاره ویلا در چالوس و اجاره ویلا در نور ویلا رابط به دلیل نزدیکی مسافتی که دارن دیدن کرده و مطابق با سلیقه خودتون از بین امکانات متفاوت و عالی که ویلا رابط در اختیارتون قرار میده، هر چی که دوست دارین رو انتخاب کنین.

چرا اجاره ویلا در نوشهر ؟

نوشهر دارای جاهای دیدنی بسیاری هست و مطمئنا از اقامتی چند روزه در این شهر لذت کافی رو برده و در واقع پشیمون نمیشین.

  • اسکله نوشهر: در ابتدا نیز در باره اسکله یا بندرگاه نوشهر صحبت کردیم. شما میتونین در این منطقه پهلو گیری کشتی های کوچک و بزرگ را تماشا کرده و از منظره دریا لذت ببرین.
  • پارک جنگلی نوشهر: این پارک جنگلی معروف، در واقع پارک جنگلی سی سنگان هست که در اون میتونین منظره بکر حضور دریا و جنگل در نزدیکترین فاصله نسبت به هم را تجربه کنین.
  • روستاهای نوشهر: روستاهای نوشهر نیز اکثرا شناخته شده، و معروف ترین آن ها روستای کندلوس و بعد از آن روستاهای حیرت، لرگان، انگاس و لاشک هستن. تمامی این روستاها بسیار زیبا و بکر بوده و حال و هوای ییلاقی برای شما به ارمغان میارن.
  • آبشارهای نوشهر: آبشار زانوس، آبشار چلندر و آبشار دارنو جزء زیباترین آبشارهای ایران بشمار میان که دیدن آن ها برای شما مطمئناخالی از لطف نیست.
  • دریاچه های نوشهر: یادتون نره دریاچه خضرنبی در منطقه ای کوهستانی و دریاچه و سد خاکی آویدر، حتما جزء انتخابهای سفرتون باشه.
  • تالاب های نوشهر: تالاب ارواح با ظاهری مخوف و زیبا و تالاب فراخین در دل جنگل هر دو دارای زیبایی خیره کننده هستن، پس پیشنهاد میکنم هر دو رو امتحان کنین.
  • چشمه های نوشهر: دیوچشمه از چشمه های شناخته شده نوشهر با آبی صاف و گوارا از جاذبه های گردشگری این شهرمحسوب میشه.
  • تنگ دار نوشهر: دره ای زیبا و باریک که از میان آن رودخانه ای نسبتا آرام عبور میکنه و هرچی جلوتر میرین دهانه دره تنگتر شده و رودخانه خروشانتر میشه. با عبور از این دره بکر و خاص کلی هیجان رو تجربه میکنین. البته حتما مراقب باشین.
  •  

شما همچنین میتونین از بازار معروف نوشهر با بافتی قدیمی و زیبا برای خرید انواع سوغاتی در کنار پلاژهای آن با انواع تفریحات آبی دیدن کنین. انواع غذاهای محلی رو هم میتونین در رستوران های متنوع این شهر توریستی و زیبا امتحان کنین. و در انتها ویلارابط رو میتونید با اطمینان خاطر برای اجاره ویلا در شمال به دوستاتون معرفی کنید.

اجاره ویلا ساحلی نوشهر

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید