بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آذر 21, 1399

امامزاده هاشم رشت ، بقعه ای زیبا و دیدنی بر فراز بلندی های سبز گیلان

امامزاده هاشم رشت یکی از جاذبه­ های دیدنی استان گیلان به شمار می­رود که بر فراز تپه­ای در ۳۰ کیلومتری رشت قرار دارد. این بقعه زیبا با نمای دیدنی و آرامش بخش خود به یکی از بقاع مورد احترام گیلانی ­ها تبدیل شده است که دیدن آن برای مسافرانی که از استان­های دیگر به شمال کشور سفر می­کنند می­تواند جالب باشد.

امام زاده هاشم رشت-امامزاده هاشم در رشت-امامزاده هاشم جاده رشت-امامزاده هاشم رشت کجاست امامزاده هاشم رشت۲

امامزاده هاشم رشت، بقعه­ای زیبا و دیدنی بر فراز بلندی­های سبز گیلان

بسیاری از ایرانیان، برای یک بار هم که شده به استان­های شمالی کشور و خصوصاً گیلان سفر کرده­اند و با گردش در دل طبیعت سبز شمال و استراحت در جوار سواحل خزر، اوقاتی بی­نظیر برای خود ساخته­اند. اما مکان­های دیدنی بسیاری در مناطق سبز شمالی و بخصوص در حوالی رشت وجود دارند، که شاید کمتر به آن­ها توجه شده باشد. آرامگاه امامزاده هاشم رشت نمونه­ای از این جاذبه­های کمتر دیده شده است که البته برای اهالی گیلان نام آشنا و مکانی قابل احترام به شمار می­رود.

امام زاده هاشم رشت-امامزاده هاشم در رشت-امامزاده هاشم جاده رشت-امامزاده هاشم رشت کجاست امامزاده هاشم رشت

امامزاده هاشم رشت کجاست؟

اگر می­خواهید مکان دقیق بقعه سبز و زیبای امام زاده هاشم رشت را بدانید، باید بگوییم پیدا کردن آن بسیار آسان است. کافی است در مسیر سفر خود از تهران به سمت رشت، در ۳۰ کیلومتری شهر مقصد خود، در کنار جاده به دنبال یک بقعه دیدنی که روی تپه­ای صخره­ای قرار گرفته است باشید. امامزاده هاشم جاده رشت دقیقاً همین بقعه پر رنگ و جلا است که از دور نیز حس آرامشی معنوی را به شما منتقل خواهد کرد.

به شما پیشنهاد می­کنیم، در سفر بعدی خود به گیلان، علاوه بر بازدید از مکان­های معروف و شهرستان­های بنام، سری نیز به جاذبه­های مهجور مانده مانند امامزاده هاشم رشت بزنید. صحن زیبا، تزئینات آینه کاری بی­نظیر و نمای پر از آرامش این امامزاده می­تواند تجربه­ای متفاوت از سفر به شمال را برای شما به همراه داشته باشد. فقط به یاد داشته باشید که باید پیش از سفر و بازدید از امامزاده هاشم در رشت، محل اسکان مناسبی در حوالی مقصد خود رزرو نمایید. ویلا رابط برای اجاره ویلا در شمال به شما کمک می­کند، به نحوی که بدون صرف وقت زیاد و با پرداخت هزینه­ای مناسب، ویلای دلخواه خود را پیدا کنید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید