بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آذر 1, 1399

بازار هفتگی املش مرکز خرید و فروش خیابانی مردم | سه شنبه بازار املش

بازار هفتگی املش در یک روز از هفته برپا می شود. این بازارهای محلی و هفتگی در اکثر شهرهای ایران، و به طور سلیقه ای در یک روز هفته و به طور ثابت تشکیل می شود، بعضی از شهرها روز جمعه رو به برپایی این بازار اختصاص می دهند و به آن جمعه بازار می گویند، در املش روز سه شنبه به برپایی بازار هفتگی اختصاص دارد.

بازار هفتگی املش سه شنبه بازار املش بازار املش (۱)

بازار هفتگی املش | سه شنبه بازار املش

بازار املش در یک روز از هفته برپا می شود که معمولاً سالهاست سه شنبه بازار املش برگزار می گردد این بازارهای محلی و هفتگی در اکثر شهرهای ایران، و به طور سلیقه ای در یک روز هفته و به طور ثابت تشکیل می شود، بعضی از شهرها روز جمعه رو به برپایی این بازار اختصاص می دهند و به آن جمعه بازار می گویند، در املش روز سه شنبه به برپایی بازار هفتگی اختصاص دارد. در سه شنبه بازار املش هرکس از هر آنچه که دارد، به خیابان می آورد تا بفروشد، این بازارها در همه شهرهای ایران طرفداران زیادی دارد چرا که معمولا از این بازار می توان تقریبا تمام آنچه را می خواهید به قیمت مناسب تهیه کنید و امتیاز مثبت این بازارها این است که همه خرید هایی که می خواهید بکنید در یک روز در یک جا مشخص به فروش می رسد و نیاز به گشتن کل مغازه های شهر ندارید.

بازار هفتگی املش سه شنبه بازار املش بازار املش (۱)

هنگام مسافرت به شهرهای ایران حتما از بازارهای هفتگی آنجا بازدید کنید، و حتی طبیعت گردها نیز می توانند در خلال بازدید از جاذبه های طبیعی، سری به سه شنبه بازار املش بزنند و شاهد رونق و شوق و هیجان این بازارها باشند. خرید از این فروشندگان محلی را فراموش نکنید، مخصوصا از میوه ها و سبزیجات و حتی تخم مرغ های محلی این بازار خرید کنید و طعم محصولات ارگانیک و بومی را امتحان کنید. برای اطلاع از جاذبه های طبیعی و گردشگری شهرهای شمالی ایران می توانید به سایت ویلا رابط مراجعه کنید.

بازار هفتگی املش سه شنبه بازار املش بازار املش (۳)

بازار هفتگی املش با شور و هیجان خاص خود

سه شنبه بازار املش از آن بازارهایی است که سابقه ۶۰-۷۰ ساله دارد. نصرالله خان یکی از افراد بومی املش بنای برپایی این بازار را در املش گذاشته است. اگر به دنبال ویلا برای اقامت در شهرهای شمالی ایران هستید، خوب است بدانید که اجاره ویلا در شمال با قیمت مناسب و امکانات رفاهی در دسترس است. گردشگران می توانند حتی با تور یک روزه گردشگری همراه شده و از این بازار به همراه دیگر جاذبه های این شهر بی نظیر بازدید کنند.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید