بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آذر 11, 1398

با سرویس تور مجازی ویلارابط ، دقیق تر و حرفه ای تر در نتایج جستجو و نقشه گوگل دیده شوید.

میهمانان شما به دیدن فضای اقامتی شما با بالاترین جزییات خیلی علاقه مند هستند. لطفا به کنجکاوی آنها پاسخ مثبت بدهید تور مجازی با عکسبرداری ۳۶۰ درجه از ویلا و اقامتگاه شما به مخاطبان اجازه می دهد که قدم به قدم محیط مورد نظر را به صورت سه بعدی مشاهده کنند. بدون اینکه نیاز به سخت افزار یا نرم افزار دیگری باشد. فقط با یک جستجوی ساده.

تور مجازی

این سرویس نوعی عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی می باشد که می تواند تصاویر ۳۶۰ درجه از خیابان، محل کار، شرکت، ارگان، مغازه، کافی شاپ، رستوران و … را در سایت و نتایج گوگل سرچ و گوگل مپ قرار دهد.
عکاسی ۳۶۰ درجه به شما این جازه را می دهد که نمایی کامل از محل مورد نظرتان را مشاهده کنید و در مکانی ۳ بعدی قدم گذاشته و حرکت نمایید.
نقشه گوگل ( گوگل مپ ) کاراترین ابزار در دنیای گشت و گذار اینترنتی است . مزیتی که در طراحی این برنامه مورد توجه است، یافتن مشاغل گوناگون برای کاربران است.
گوگل در سال ۲۰۱۲ امکانی در نتایج جستجوی گوگل ایجاد نمود که با سرچ نام کسب و کار، اطلاعات آن به همراه تصاویر، در باکس سمت راست نتایج گوگل نمایش داده می شود.
در حال حاضر نیز بیشتر افراد برای یافتن مشاغل مورد نیاز خود به نقشه گوگل ( گوگل مپ ) مراجعه می کنند. به طور مثال کاربران برای یافتن کافی شاپ یا رستوران یا هتل یا … در گوگل مپ، واژه های “کافی شاپ نزدیک من” ، “رستوران نزدیک من” ، “هتل نزدیک من” و … را جستجو می کنند. با ساخت تور مجازی گوگل و قراردادن آن در کنار کسب و کار شما در گوگل مپ، مشتریان یا جستجوگران حرفه شما می توانند از مکان و کیفیت خدمات شما مطلع و به آن اطمینان حاصل نماید.

حال گوگل چگونه می تواند به محل، خدمات و اطلاعات وارد شده در نقشه گوگل اطمینان کند؟
زمانی که عکس های ۳۶۰ درجه توسط عکاسان مورد اعتماد گوگل در شرکت ویلارابط پارسیان تهیه و در ویلارابط ، گوگل مپ تعریف شود، گوگل به اطلاعات مکان ، اقامتگاه و کسب و کار شما اطمینان می کند و این امر باعث می شود اقامتگاه و کسب و کار شما از اعتبار بیشتری برخوردار شود.

مزایای سرویس تور مجازی گوگل:

  • تهیه عکس های ۳۶۰ درجه پانوراما
  • معرفی اقامتگاه ، ویلا ، محل کار و نمای پاناروما ۳۶۰ درجه Google Map و Google Search
  • ویلارابط نخستین سرویسی در ایران می باشد که از سال ۱۳۸۵ تا کنون تور مجازی را در کسب و کارها ، املاک و مستغلات و اجاره و رزرواسیون اینترنتی ویلا به کار گرفته است.
  • عکاسان ویلارابط مورد تایید گوگل می باشند که این مورد در سایت ویلارابط قابل مشاهده است.
  • ایجاد فیلم از تصاویر ایجاد شده و ارائه آن به شما.
  • جهت مشاوره رایگان و ارائه ایده های نوین با کارشناس ویلارابط تماس حاصل فرمایید.
  • شماره تماس پاسخگویی در ساعات اداری : ۰۹۱۱۲۹۳۴۷۹۷

دسته بندی: خدمات ویلا رابط
اشتراک گذاری

پاسخ دهید