بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آذر 29, 1399

برج میل امام | برج تاریخی میل امام اثر باستانی املش

برج تاریخی میل امام در یکی از روستاهای گیلان به روی یک تپه قرار دارد. شهرستان املش یکی از شهرهای گیلان دارای جاذبه های گردشگری زیاد برای مسافران است، در یکی از روستاهای توابع این شهر به نام امام یک برج قرار دارد.این برج به روی تپه ای در نزدیکی این روستا قرار گرفته است.

اجاره ویلا-سایت ویلا رابط-تور یک روزه گردشگری برج تاریخی میل امام (۱)

برج تاریخی میل امام در یکی از روستاهای گیلان به روی یک تپه قرار دارد. شهرستان املش یکی از شهرهای گیلان دارای جاذبه های گردشگری زیاد برای مسافران است، در یکی از روستاهای توابع این شهر به نام امام(omam)، یک برج قرار دارد.این برج به روی تپه ای در نزدیکی این روستا قرار گرفته و با توجه به بقایای موجود در اطراف این برج که آجر و سفال است می توان گفت از این برج برای دیده بانی استفاده می شده یا یک آتشکده بوده است. تپه ای که این برج روی آن قرار گرفته است سومان سرا نامیده می شود و ۲۰۰۰ متر ارتفاع دارد.

اجاره ویلا-سایت ویلا رابط-تور یک روزه گردشگری برج تاریخی میل امام (۲)

برای بازدید از برج تاریخی میل امام باید به بالای این تپه رفت که مسیر ان از طرف روستای سمام می باشد، بازدید از این برج تاریخی می تواند مورد علاقه کوهنوردان قرار بگیرد که در حین مسافرت خود به ورزش کوهنوردی نیز بپردازند. برای اطلاع از شرایط تور یک روزه گردشگری جهت بازدید از این برج تاریخی می توانید به سایت ویلا رابط مراجعه کنید.

برج تاریخی میل امام بر فراز کوه

اجاره ویلا-سایت ویلا رابط-تور یک روزه گردشگری برج تاریخی میل امام

برج تاریخی میل امام بعد از تخریب، ۷ متر ارتفاع دارد، قطر بیرونی آن نیز ۱۴ متر می باشد. معروف است که این برج از دوران ساسانیان باقی مانده است از این برج های تاریخی که به عنوان آتشکده استفاده می شدند در دیگر نقاط ایران نیز می توان پیدا کرد. املش هم به خاطر پیشینه تاریخی خود دارای این برج باستانی است. در این روستا علاوه بر این برج ساختمان ها و مکان های تاریخی و باستانی دیگر نیز وجود دارد که بازدید از آنها برای گردشگران جذاب است. در سفر به املش باید به فکر یک اجاره ویلا در گیلان باشید تا اقامتی چند روزه در این استان داشته باشید و از تمامی جاذبه های گردشگری بازدید کنید، دیدن مکان های تاریخی فراوان با تالاب ها و مزارع چای، دریا و جنگل مطمئنا به چندین روز نیاز دارد.

اجاره ویلا-سایت ویلا رابط-تور یک روزه گردشگری برج تاریخی میل امام (۳)
دسته بندی: دسته‌بندی نشده
اشتراک گذاری

پاسخ دهید