بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آبان 17, 1399

تالاب سرخانکل | گستره‌ای از زیبایی در تالاب سرخانکل انزلی

تالاب سرخانکل انزلی در بندر انزلی یکی از شهرهای زیبا و پرجاذبه‌ی استان گیلان است که هرساله گردشگران و توریست‌های زیادی را از سراسر ایران و برخی کشورهای جهان  به‌سوی خود جذب می‌کند. تالاب سرخانکل یکی از زیبایی‌های بی نظیر بندر انزلی است. در این مقاله برآنیم تا از زاویه دید ویلارابط نخستین سایت رزرو و اجاره در ایران این جاذبه‌ی‎ گردشگری را معرفی نماییم.

تالاب سرخانکل انزلی پناهگاه حیوانات تالاب سرخانکل جاذبه گردشگری انزلی مرداب سرخانکل پرندگلن ویلارابط گیلان تالاب مرداب (۳)

تصاویری جذاب در تالاب سرخانکل

منطقه‌ی حفاظت‎‌شد‌ه‌ی سرخانکل یا تالاب سرخانکل یکی از زیباترین و خواستنی‌ترین مناطق گردشگری بندر انزلی است که در بخش میانی تالاب زیبا و وسیع انزلی قرار گرفته است. پرستوها که می‌آیند و نیلوفران و لاله‌های مرداب که رنگ و نقشی زیبا به فضای این تالاب می‌دهند، دلت می‌خواهد با بال‌های پرندگان همراه شوی و بر فراز این همه زیبایی و آرامش دلپذیر پرواز کردن را تجربه کنی. زیبایی‌های بصری تا لاب سرخان کل یکی از متفاوت‌ترین و خاطره‌انگیزترین سفرها را برای هر گردشگری رقم خواهد زد.

تالاب سرخانکل انزلی پناهگاه حیوانات تالاب سرخانکل جاذبه گردشگری انزلی مرداب سرخانکل پرندگلن ویلارابط گیلان تالاب مرداب (۱)

مأمنی برای حیات‌وحش

تالاب سرخانکل انزلی پناهگاه و محلی امن و مناسب برای گونه‌های مختلف پرندگان، گیاهان و آبزیان است. هرساله پرندگانی چون غاز، قو، چنگر، یلوه، انواع مرغابی‌، کاکایی و طاووسک، به این تالاب مهاجرت می‌‌کنند. یکی از اتفاقات جذاب و زیبا در تالاب ، تخم‌گذاری پرستوهای مهاجر روی یک گیاه شناور آبزی به نام «سکوله‌‌خیز» است. آبزیان بومی این منطقه هشترخان، سوف، کپور، سیم، شوک (اردک ماهی) و ماهیان مهاجر آن ماهی سفید، سفید‌کولی و سیاه‌کولی است. پوشش (اصلی و غالب) گیاهی تالاب انزلی  نی و لوئی است. عکاسی از مناظر حضور پرندگان و نیلوفرهای آبی و لاله‌های مرداب یکی از شورانگیزترین لحظات سفر به تا لاب سرخان کل و ثبت دقایق شیرین آن است.

تالاب سرخانکل انزلی پناهگاه حیوانات تالاب سرخانکل جاذبه گردشگری انزلی مرداب سرخانکل پرندگلن ویلارابط گیلان تالاب مرداب (۳)

همراه با ویلارابط در تالاب سرخانکل

چه زیبایی‌ها و گنج‌های نهفته‌ای که در شهرها و روستاهای کشورمان وجود دارد و ما هنوز آن‌ها را نشناخته‌ایم و محو زیبایی و جذابیت آن‌ها نشده‌ایم. ویلارابط نخستین سایت رزرو و اجاره در ایران با ارائه‌ی خدماتی چون  پشتیبانی آنلاین، اجاره‌ی ویلا و اجرای تورهای گردشگری یک روزه دیدن مناطق گردشگری را برای شما آسان می‌کند. اگر می‌خواهید به انزلی یکی از شهرهای زیبای استان گیلان سفر کنید. برای دیدن جاذبه‌های گردشگری این شهر از جمله تالاب سرخانکل و نیز اجاره‌ی ویلا در انزلی با ویلارابط همراه شوید.

تالاب سرخانکل انزلی پناهگاه حیوانات تالاب سرخانکل جاذبه گردشگری انزلی مرداب سرخانکل پرندگلن ویلارابط گیلان تالاب مرداب (۲)
دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید