بازیابی رمز عبور

برای فعال کردن زوم کلیک کنید
بارگذاری نقشه
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
باز کردن نقشه
نتایج جستجوی شما
مهر 22, 1399

تیلاکنار کجاست ؟ | سفری به یاد ماندنی به جنگل تیلاکنار متل قو

جنگل تیلاکنار کجاست ؟ در شمال کشورمان ایران و استان مازندران واقع شده است.این جنگل در قسمت جنوبی سلمانشهر  در روستایی به نام تیلاکنار با درختانی سر به فلک شده قرار گرفته است.ویژگی منحصر به فرد این جنگل رویایی فاصله کم تا دریاست.در کنار دریا خدماتی که لایق شماست وجود دارد ، تا شما را شگفت زده کند. ویلارابط در ادامه همراه شماست.

سفری به یاد ماندنی به جنگل تیلاکنار متل قو

جنگل تیلاکنار یکی دیگر از جاذبه های استان مازندران می باشد.جنگلی رویایی،که طبیعتی چشمگیر به خود اختصاص داده است.همچنین رودخانه ای با عمق کم، در دل جنگل تیلاکنار وجود دارد.که می توانید ساعاتی در روز را در کنار این رودخانه سپری کنید؛و از زیبایی های اطراف خود لذت ببرید.

میتوانید ساعت ها در این جنگل رویایی  قدم بزنید؛بدون اینکه خستگی رو در خود احساس کنید.علاوه بر این طبیعت بی نظیر یک راه فرعی نیز وجود دارد. که شما را به سمت کنارآباد و کلاردشت می رساند.برای گذشتن از این مسیر زیبا بهتر است از راهنما کمک بگیرید.

جنگل تیلاکنار تیلاکنار متل قو تیلا کنار سلمانشهر مازندران جنگل متلقو (۳)

منظره ای زیبا از جنگل تیلاکنار

تفریحات به یاد ماندنی جنگل تیلاکنار سلمانشهر

همانطور که گفتیم جنگل تیلا کنار فاصله کمی تا دریا دارد،که میتوانید ساعتی را در کنار ساحل و روی ماسه ها با کودکان خود به سر ببرید.و از هوایی بی نظیر آن مکان با دریایی با موج هایی که ،هر چند دقیقه ساحل را نوازش میکند سپری کنید.در کنار ساحل امکاناتی برای سنین مختلف مهیا شده است.که این سفر رویایی را برای شما لذت بخش تر خواهد کرد.

جنگل تیلاکنار جنگلی است بکر با تمام امکانات رفاهی که همه ساله گردشگران زیادی به این مکان سفر میکنند .محلی با مسیرهایی برای ساعت ها پیاده روی،رودخانه ای زلال و آبشار هایی جذاب می باشد.

جنگل تیلاکنار مازندران با طبیعتی بکر و زیبا

جنگل تیلاکنار کجاست ؟ در استان مازندران،و روستای تیلاکنار واقع شده است .بعد از گذشتن از خیابان و با قدری رانندگی جنگل تیلاکنارمازندران  نمایان میشود.خودتان را تصور کنید وسط یک جنگل سرسبز که یک رودخانه در دل خود جای داده است.جنگلی نزدیک ساحل با امکانات ویژه با هوایی دلنشین،کم کم نم نم باران نیز شروع به باریدن می کند؛همراه با مه خفیف خودتان را در بهشتی روی زمین حس می کنید؛که دلتان می خواهد تا ابد در این نقطه سرسبز این مکان تفریحی بمانید و از طبیعت خیره کننده  آن لذت ببرید.

در اطراف جنگل تیلاکنار استراحت گاه هایی وجود دارد.تا مسافران عزیز بدون دغدغه با خیالی راحت به گشت و گذار خود بپردازند.و تنها فکر و برنامه آنان تفریح در این مکان سرسبز باشد.

جنگل تیلاکنار تیلاکنار متل قو تیلا کنار سلمانشهر مازندران جنگل متلقو (۳)

سایت ویلا رابط برای تمامی طبیعت دوستان راه اندازی شده است .این سایت دارای ویلاهایی شیک می باشد،که برای تمام مسافران عزیز ویلا اجاره می دهد. می توانید با خیالی آسوده ویلایی طبق سلیقه خود انتخاب کنید.

و شب را در این منطقه گردشگری سپری کنید. سایت ویلا رابط دارای تورهای یک روزه تیلاکنار متل قو نیز می باشد.برای دیدن از مناطق سرسبز مازندران فقط یک روز خود را به تورهای یک روزه بسپارید که چطور شما را حیرت زده خواهد کرد.

جنگل تیلاکنار کجاست ؟

تیلاکنار نام یک روستایی در شهر متل قو در غرب استان مازندران است ، نزدیکی جنگل و دریا در این منطقه و اب و هوای بسیار مطبوع از دلایل استقبال گردشگران از این جنگل بکر و زیبا با درختان سر به فلک کشیده و آبشار های زیبا می باشد.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید