بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
خرداد 23, 1399

ثبت آگهی اجاره ویلا در شمال سایت ویلارابط

ما اینجا چگونه کار می کنیم:

برای ثبت آگهی ویلای اجاره ای در شمال سایت ویلارابط شما با یک حساب کاربری ثبت نام کنید و ویلا یا اقامتگاه خود را ثبت می کنید.
می توانید تقویم و قیمت های خود را به روز کنید و تأیید کنید که اقامتگاه شما آماده پذیرش است یا وقتی آماده شدید ، می توانید برای اجاره ویلای خود اقدام کنید. در تمام مراحل در ثبت آگهی اجاره ویلا در شمال می توانید با پشتیبان ویلارابط همراه باشید.

تیم ما در مورد راه اندازی و به آغاز به کار ویلای شما جهت جلوگیری از اشتباهات رایج مشاوره لازم را به شما ارائه خواهند دارد.

چرا در ویلارابط ویلا یا اقامتگاه خود را باید ثبت کنم ؟

ویلارابط نخستین سایت اجاره ویلا در ایران است ، سابقه فعالیت ویلارابط به صورت آنلاین بیش از ۱۵ سال و از سال ۱۳۸۳ می باشد ، استاندارهای ویلارابط در انتخاب اقامتگاه هایی که با آن ها همکاری دارد بسیار بالا است و ویلاهایی که در ویلارابط ثبت شده است خدمات با کیفیتی را ارائه می دهند.

چگونه-آگهی-اجاره-ویلا-ثبت-کنم-؟

۱۰ ۱ ساعت.

قدهای اولیه در ثبت ویلا یا اقامتگاه برای اجاره شبانه

 1. پس از ثبت نام در سایت چه اقدامی باید انجام دهم ؟

  توصیه ما به شما در اولین قدم قبل از ثبت آگهی ویلا یا اقامتگاه تان تکمیل پروفایل کاربری است.

 2. ثبت آگهی

  برای افزودن آگهی اجاره از منوی کاربری اقدام کنید ، مراحل درج آگهی بسیار ساده است ، تنها نکته ای که باید به آن دقت کنید پس از اتمام هر مرحله دکمه ذخیره را ثبت کنید.

 3. تنظیم مبلغ روزهای اجاره

  برای داشتن رزرو های موفق باید در هر زمان تقویم ملک خود را بروز رسانی کنید این مورد در نمایش بهتر با رتبه بالاتر ملک شما کمک می کند، برای بروزرسانی تقویم ملک در قسمت منوی کاربری سایت با ورود به قسمت آگهی های من امکان انتشار ، بروزرسانی و ویرایش آگهی خود را دارید.

 4. تایید اقامتگاه ثبت شده

  پس از هر مرحله تغییرات آگهی اجاره ویلا یا بروزرسانی تیم پشتیبانی ویلارابط تغییرات شما را بررسی و تایید می نمایند

در هر مرحله سوالی برایتان پیش آمد به کارشناس خود تماس بگیرید.

دسته بندی: خدمات ویلا رابط
اشتراک گذاری

پاسخ دهید