بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
شهریور 28, 1399

جاذبه‌های گردشگری آمل | سفری برای کسب شادی و آگاهی به آمل

بهترین جاذبه‌های گردشگری آمل را به شما معرفی می‌کنیم تا با حضور در این مناطق و مکان‌ها علاوه بر رشد و توسعه‌ی صنعت گردشگری و اشتغال‌زایی در کشور، کسب تجربه و تبادل فرهنگی میان افراد شهرهای مختلف صورت گیرد. ویلا رابط نخستین سایت رزرو و اجاره در ایران امکان حضور در بهترین ویلاهای آمل و تورهای گردشگری یک روزه را برای شما فراهم کرده است.

آمل، تجلی فرهنگ و اندیشه

آمل به معنی ضد مرگ، پرشورترین تجلی نامی است که یک شهر بر تارک خود می‌تواند داشته باشد. آمل قطب صنعت، فرهنگ و پایتخت برنج ایران و یکی از شهرهای استان مازندران است. از زیبایی‌های خدادادی و مواهب طبیعی چیزی کم ندارد و در دیار سبزینه‌ی شمال چون نگینی جذاب می‌درخشد. جاذبه‌های گردشگری آمل از باشکوه‌ترین و جذاب‌ترین دیدنی‌های کشور است که در ادامه به معرفی برخی از این جاذبه‌های گردشگری می‌پردازیم.  

آتشکده آمل

آتشکده‌ آمل یکی از جاذبه‌های گردشگری آمل است که متعلق به قرن نهم و از آثار تاریخی عهد ساسانی است. این برج مدفن یکی از دانشمندان و پزشکان مشهور ایرانی به نام شمس الدین محمدبن محمود آملی است. از ویژگی‌های منحصر به فرد این بنای تاریخی هندسه و معماری ویژه‌ی آن است. آتشکده آمل یادآور انسان‌هایی است که به معنای وحدت و یگانگی با نگاهی ویژه‌تر اندیشیده‌اند. نمودار این تفکر، در معماری این بنا دیده می‌شود ‌به این ترتیب که سازندگان آن از آجرهایی با اندازه‌های متفاوت استفاده کرده‌اند اما در نهایت یک بنای پابرجا و با گنبدی مخروطی ساخته‌اند. برای دیدن جاذبه‌های گردشگری آمل به ویژه آتشکده‌ آمل از تورهای گردشگری ویژه ویلا رابط استفاده کنید و برای اجاره ویلا در آمل به سایت ویلا رابط مراجعه نمایید.

عکس قدیمی آتشکده آمل اتشکده امل ( جاذبه گردشگری آمل) (۱)

پارک جنگلی میرزا کوچک خان

یکی از جاذبه‌های گردشگری آمل پارک جنگلی میرزا کوچک خان است که دومین پارک جنگلی استان مازندران و از بزرگترین جنگل‌های شمال کشور محسوب می‌شود. هنوز قدم در این پارک جنگلی نگذاشته‌ای عظمت و بزرگی اسم و عملکرد مردی بزرگ بر وجودت سیطره می‌یابد و پیش از ورود به طبیعت جذاب، سرسبز و خرم آن، خود را میان دنیایی عمیق و تفکر پویای کسی می بینی که تا پای جان برای کشورش ایستادگی کرد. در میان جاذبه‌های گردشگری آمل و زیبایی‌های بی‌نظیری که دارد پارک جنگلی میرزا کوچک خان یک مکان تفرجگاهی ویژه با امکانات کامل برای گردشگران است که می‌توانید با تورهای گردشگری یک روزه ویلا رابط همراه شده و به این منطقه بروید و از دیدنی‌هایی چون جاده جنگلی، آبشار ماهان، چشمه آب سرد، هزار پله و… لذت ببرید.

ارک جنگلی میرزا کوچک خان امل پارک آمل پارک هراز میرزا

ویلارابط و جاذبه‌های گردشگری آمل

هربار که تصمیم گرفتید که سفر کنید و جاذبه‌های گردشگری آمل را ببینید،کافی‌است به ویلا رابط نخستین سایت رزرو و اجاره در ایران مراجعه کنید و برای رزرو و اجاره ویلا، باغ و …  و استفاده از تورهای گردشگری یک روزه از این سایت کمک بگیرید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید