بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
مهر 8, 1399

جاذبه های گردشگری رویان | سفری خوش در شهر زیبای رویان

جاذبه های گردشگری رویان یکی از راهکارهای مجموعه‌ها و شرکت‌های توریستی برای توسعه‌ی صنعت گردشگری، به روزکردن اطلاعات مربوط به مناطق و جاذبه‌های گردشگری در سایت‌ها و رسانه‌های مرتبط با فعالیت آن‌هاست. ویلا رابط با به روزکردن داده‌های مقاصد گردشگری، مسافران را در انتخاب مکان مناسب و ارائه‌ی تصویری مناسب از مقصد یاری می‌کند.

جنگل گلندرود رویان روستای گلندرود گلندرود کجاست جاذبه گردشگری رویان تور یکروزه گلندرود (۲)

جنگل گلندرود

یکی از پربازدیدترین جاذبه‌های گردشگری رویان جنگل گلندرود است. این جنگل در منطقه‌ای به همین نام است. آب و هوای مطبوع این جنگل، عبور چشمه‌ها و رودها در آن و درختان افرا که زیبایی آن را چند برابر ساخته‌اند، محل گردش و تفریح بسیاری از مسافران و گردشگران است.

آبشار آبپری رویان ابشار ابپری کجاست جاذبه گردشگری رویان (۳)

آبشار آب‌پری

اینجا صدای زلال آب به وضوح به گوش می‌رسد و راز سرسبزی و خرمی در صفای آن معنا می‌یابد. آبشار آب‌پری یکی از جاذبه های گردشگری رویان است که در ظاهر شباهت زیادی به آبشار ندارد چرا که بخشی از سنگ‎های این کوه در اثر رانش زمین در شیب کوه حرکت کرده و جمع شده‌اند و آب از میان آن‌ها جریان آرامی دارد. این منطقه‌ی بکر از جاذبه‌های گردشگری رویان که در ارتفاعات قرار گرفته است سالانه گردشگران و توریست‌های بسیاری را به خود جذب می‌کند. برای اجاره‌ی ویلا در رویان و دیدن مناطق زیبای آن به سایت ویلا رابط سر بزنید.

امامزاده جمشید کیا سلطان رویان امامزاده رویان امامزاده جمشید کجاست رویان (۱)

امامزاده جمشیدکیاسلطان(ع)

در هر سفر و تفریحی زیارت بقعه‌های متبرک امامزادگان، علاوه بر آشنایی و شناخت تاریخی و مذهبی به سکون و آرامش درونی هر فرد کمک می‌کند. یکی از آثار ملی و جاذبه‌های گردشگری رویان امامزاده واجب التعظیم جمشیدکیاسلطان(ع) از نسل امام موسی کاظم (ع) است. این بقعه در مسجد جامع شهر رویان قرار دارد. هرساله گردشگران و زائران زیادی برای زیارت به این مکان مقدس می‌روند.

آبشار کپ رویان ابشار کپ کجاست اقامت در کپ

آبشار کپ

یکی از زیباترین جاذبه‌های گردشگری و توریستی برای هر فرد گردشگری، دیدن آبشار و بهره‌مندی از خنکای آن در فضایی جنگلی است. آبشار خزه‌ای کپ یکی از جاذبه‌های گردشگری رویان در مسیر جاده‌ی رویان به بلده در روستایی با بافت قدیمی و بکر به همین نام قرار گرفته است. این آبشار در زمان بارندگی و ایجاد مه زیبا در اطراف آن، یکی از جذاب‌ترین تصاویری است که در یک محیط جنگلی بکر می‌توان دید.

جاذبه های گردشگری رویان با ویلا رابط نخستین سایت رزرو و اجاره ویلا در ایران با داشتن تجربه‌ی‎ کافی و برنامه‌ریزی دقیق در ارائه‌ی خدماتی مثل اجرای تورهای گردشگری یک روزه و نیز اجاره‌‌ی ویلا به مخاطبان خود، یک همراه مطمئن برای دیدن جاذبه‌های گردشگری رویان و دیگر شهرها است.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید