بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما

درباره ما

فروردین 11, 1398 توسط ویلارابط

ویلارابط در سال ۱۳۸۳ در شهر چالوس تاسیس شد ، و به عنوان یک استارت آپ کوچک و اولین سایت اجاره ویلا در ایران به یک شرکت ارایه دهنده خدمات توریستی تبدیل شد ، ماموریت اصلی ویلارابط آسان تر نمودن سفر و اجاره محل اقامت است.

تا کنون هزاران نفر از خدمات ویلارابط استفاده نموده اند و سبب پیدا نمودن آسان تر ، راحت تر و ارزان تر اقامتگاه گردیده است ، ویلارابط با پشتیبانی ۲۴/۷ بهترین ویلاهای اجاره ای و اقامتگاه های لوکس را برای سفر شما مهیا نموده است.


آنچه که ویلارابط ارایه می دهد


انتخاب های باور نکردی

این که شما برای اقامت به دنبال یک آپارتمان شیک در منطقه ای آرام ، ویلایی ساحل لوکس ، یک ویلای استخردار لاکچری یا اقامتگاهی برای انجام امور اداری خود هستید ، ما برای تمام انتخاب های شما پیشنهادات شگفت انگیزی داریم


تضمین قیمت اجاره ویلا

تضمین قیمت اجاره

ویلاهای اجاره ای یا اقامتگاه هایی که در ویلارابط ارایه می شوند دارای تضمین قیمت می باشند ، شما در هیچ جای دیگر امکان رزرو و اجاره با قیمتی پایین تر از نرخ های اجاره ارایه شده در ویلارابط را نخواهید داشت.


تایید فوری رزرو

برای رزرو اقامتگاه و ویلا تنها چند کلیک فاصله دارید ، زمان را فقط برای انتخاب اقامتگاه صرف کنید به سرعت توسط ما برای شما رزرو می گردد.


اجاره ویلا امن از ویلارابط

رزرو امن

اطلاعات شخصی شما ، تاریخ سفر ، محل اقامت و بسیاری موارد دیگر از شما نزد ما محرمانه است و ما به شما تضمین می دهیم تا با استفاده از بالاترین استاندارها حریم شخصی شما را حفظ کنیم.


پشتیبانی 24 ساعته ویلارابط اجاره ویلا

پشتیبانی ۲۴/۷

اینکه شما به تازگی از ما اقامتگاه یا ویلایی را رزرو کرده اید یا در حال لذت بردن از سفر خود می باشید تیم پشتیبانی ما شبانه روزی آماده پاسخگویی و پشتیبانی از شماست ، با خیال آسوده از سفر و پشتیبانی ما لذت ببرید

در ویلارابط ما معتقدیم که تمام ویلاهای عالی و یا کیفیت بالا شایسته کشف شدن هستند ، ویلارابط در تمام سال ها سعی به ارایه ویلاها و اقامتگاههای لوکسی بوده است که نظیر آن وجود نداشته.


درباره ما ویلارابط

ارتباط با ما:

آدرس دفتر مرکزی : مازندران – چالوس – ابتدای بلوار نمک آبرود – ویلارابط

شماره تماس :

۰۱۱-۵۲۱۶-۲۸۲۹

۰۹۱۱-۳۹۴-۰۶۹۷

۰۹۱۱-۲۹۳-۴۷۹۷

ویلارابط در شبکه های اجتماعی

شبکه اجتماعی ویلارابط واتس اپ
تلگرام ویلارابط اجاره ویلا