بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آبان 28, 1399

دریای گلسرخ چابکسر، بهترین مجموعه تفریحی و طرح سالمسازی دریا چابکسر

مجتمع تفریحی دریای گلسرخ چابکسر ، یکی از بهترین مجموعه­ های تفریحی و طرح سالمسازی دریا چابکسر به شمار می­رود که هر ساله میزبان مسافران بسیاری است. این مجموعه با وجود امکاناتی مانند پلاژ­، سوپر مارکت، سرویس بهداشتی، پارکینگ، دوش حمام و … به گزینه­ ای مناسب برای تفریح کنار دریا تبدیل شده است. همچنین وجود غریق نجات امکان شنای امن و استفاده از تفریحات آبی این مجتمع را فراهم می­آورد.

دردریای گلسرخ-دریای گل سرخ-طرح سالمسازی دریا چابکسر-پلاژ گل سرخ-مجتمع تفریحی گل سرخ-مجتمع ساحلی گلسرخ چابکسریای گلسرخ-دریای گل سرخ-طرح سالمسازی دریا چابکسر-پلاژ گل سرخ-مجتمع تفریحی گل سرخ-مجتمع ساحلی گلسرخ چابکسر

دریای گلسرخ چابکسر، بهترین مجموعه تفریحی و طرح سالمسازی دریا چابکسر

کافی است یک بار به استان­های شمالی کشور سفر کنید تا چندین و چند مجتمع رفاهی و طرح سالم­سازی دریا را که برای مسافران در نظر گرفته شده است، در مسیر خود یا محلی که ویلا شمال را اجاره کرده­ اید، ببینید. تقریباً در تمام شهرستان­های شمالی کشور، اقامتگاه موقتی برای گردشگران ساخته شده تا بتوانند از دریا بهره ببرند. یکی از پرطرفدارترین مجتمع­های تفریحی که مسافران در سفر خود به منطقه رودسر و چابکسر انتخاب می­کنند، دریای گلسرخ چابکسر نام دارد که از سال­ها پیش در اختیار گردشگران بوده است. اگر قصد سفر به گیلان و حوالی چابکسر را دارید، پیشنهاد می­کنیم سری هم به پلاژ گل سرخ و امکانات رفاهی این مجموعه بزنید.

دریای گلسرخ-دریای گل سرخ-طرح سالمسازی دریا چابکسر-پلاژ گل سرخ-مجتمع تفریحی گل سرخ-مجتمع ساحلی گلسرخ چابکسر۲
۲

مجتمع رفاهی و تفریحی دریای گلسرخ چابکسر چه امکاناتی در اختیار مسافران می­گذارد؟

در این مجموعه شما هر آن­چه را که برای تفریح در ساحل دریا و یا شنا کردن نیاز داشته باشید، پیدا خواهید کرد. حتی پلاژ­ها و سوئیت­هایی برای اقامت موقت و گاهی یک روزه نیز توسط مجتمع ساحلی گلسرخ رامسر در اختیار گردشگران قرار می­گیرد تا خستگی راه و گذراندن وقت کنار دریا را از تن به در کنند. این مجتمع تفریحی امکان شنا در دریا در حضور غریق نجات را نیز برای شما فراهم می­سازد تا بتوانید با خیالی آسوده از تفریحات آبی نیز لذت ببرید. البته در فصول پر بازدید، تفریحاتی هیجان انگیزتر از شنا نیز در مجتمع تفریحی گل سرخ مهیا می­گردد، از جمله جت اسکی. علاوه بر این­ها، وجود سوپر مارکت، پارکینگ و امکاناتی نظیر دوش حمام و … باعث می­شود از هر لحاظ با خیالی آسوده و راحت بتوانید به تفریحات خود کنار دریای زیبای خزر بپردازید.

 در یک کلام باید بگوییم اگر قصد دارید به شمال کشور سفر کنید و در نزدیکی رامسر و یا چابکسر اقامت نمایید، برای تفریح کنار دریا، تنها به دنبال طرح سالمسازی دریا چابکسر با عنوان ” دریای گلسرخ چابکسر ” باشید، زیرا در این منطقه، دریای گل سرخ بهترین مجتمع رفاهی و تفریحی به شمار می­رود. البته توصیه ما به شما این است که پیش از آغاز سفر، ابتدا با ورود به سایت ویلا رابط و بررسی تمام محل­های اسکان موجود در این منطقه، بهترین ویلا شمال در چابکسر، رودسر، رامسر و … را پیدا کرده و رزرو نمایید تا هنگام رسیدن به مقصد، دردسر پیدا کردن محل اسکان مناسب را نداشته باشید.  

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید