بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
دی 18, 1399

در امتداد جاده‌ی کوهستانی اسالم به خلخال

جاده‌ کوهستانی اسالم به خلخال یکی از جاذبه‌های گردشگری استان گیلان و اردبیل جاده‌ی کوهستانی اسالم به خلخال است. این جاده‌ی زیبا یک تنه تمام آنچه از سفر می‌خواهید را به شما هدیه می‌کند. ویلارابط نخستین سایت رزرو و اجاره در ایران این جاده‌ی کوهستانی و موقعیت و ویژگی‌های منحصر به فردش را به شما معرفی می کند.

دبیل، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در مناطق اسالم و خلخال، تورهای گردشگری یک روزه جاده‌ی کوهستانی اسالم به خلخال زمستان اسالم بهار خلخال (۵)

یک جاده، یک تصویر جذاب و منحصر به فرد

جاده‌ی کوهستانی اسالم به خلخال نقاشی شکوه و عظمت خداوند است در روی زمین، تصور آدمی از بهشت زیبا و رنگارنگی است که در رویاهای خود تصور می‌کنیم. این جاده نمودار اندیشه‌ی سبز بودن، هستی، رویش و تکامل است. جاده‌ی کوهستانی اسالم به خلخال به اندازه‌ی چندین سفر زیبایی و جذابیت دارد، به قدر چندین سفر در میان انبوه نگارینه‌‎ها و نقش‌ها فرصت کسب تجربه و نگاه عمیق به طبیعت را فراهم می‌کند. در طول هفتاد کیلومتر این جاده، شما آرامش محض را به تک تک سلول های بدن هدیه می کنید و در تمام مسیر از طبیعت بکر، باران رحمت خداوندی، مه روشن و غلیظ، آفتاب روشن، مناطق زیبای جنگلی و کوهستانی لذت می‌برید. جاده‌ی کوهستانی اسالم به خلخال تجربه‌ی جذابی از دیدنی‌های متعدد و کاملی چون دریاچه، رود، جنگل، آبشار، کوهستان، دشت و… است که از اسالم تالش در استان گیلان تا خلخال در استان اردبیل در واقعیتی محض در مقابل دیدگان هر گردشگری قرار می‌گیرد. لذت عکاسی طبیعت را در این جاده‌ی بی‌نظیر از دست ندهید.

دبیل، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در مناطق اسالم و خلخال، تورهای گردشگری یک روزه جاده‌ی کوهستانی اسالم به خلخال زمستان اسالم بهار خلخال (۶)
دبیل، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در مناطق اسالم و خلخال، تورهای گردشگری یک روزه جاده‌ی کوهستانی اسالم به خلخال زمستان اسالم بهار خلخال (۶)

جاده‌ی کوهستانی اسالم به خلخال

اینجا زیبایی تمامی ندارد

در مسیر جاده‌ی کوهستانی اسالم به خلخال بستر بسیاری از امکانات رفاهی در کنار مواهب طبیعی فراهم شده است. مهمان‌پذیرها، سوغاتی‌های محلی و بومی مناطق مختلف، چشمه‌های آب معدنی، گذر گله‌های گوسفند، چادرهای عشایری و نظاره‌ی زندگی متفاوت و خاص آن‌ها از نمایی نزدیک، گله‌ی اسب‌های وحشی، دشت‌های زیبای شقایق و… از تجربه‌های منحصر به فرد و احوالاتی است که شاید در هیچ کجای دیگری آن را دریافت نکنیم. در طول جاده‌ کوهستانی اسالم به خلخال از روستاها و مناطق جذابی با مردمان مهربان و مهمان‌نواز چون خرجگیل، اسب هونی، متش، لرزره، چاراسو و کرمون و… گذر خواهیم کرد. یکی از زیبایی‌های بی‌نظیر جاده‌ی کوهستانی اسالم به خلخال دیدن قله‌ی همیشه پر از برف و مرتفع الماس است. یکی از نکات مهمی که باید در نظر داشت این است که در زمستان جاده‌ اسالم به خلخال به علت برودت هوا و ریزش برف سخت‌گذر است.

دبیل، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در مناطق اسالم و خلخال، تورهای گردشگری یک روزه جاده‌ی کوهستانی اسالم به خلخال زمستان اسالم بهار خلخال (۷)

همراه با ویلارابط در جاده‌ی کوهستانی اسالم به خلخال

زیبایی‌های منحصربه فرد جاده‌ اسالم به خلخال را با ویلارابط تجربه کنید. ویلارابط نخستین سایت رزرو و اجاره در ایران با ارائه‌ی خدمات پشتیبانی آنلاین، اجاره‌ی ویلا در مناطق اسالم و خلخال و اجرای تورهای گردشگری یک روزه بستر یک سفر لذت‌بخش به دامان طبیعت را برای شما فراهم می‌کند.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید