بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آبان 22, 1399

دهکده ییلاقی بره سر رودبار از جاذبه های گردشگری معروف استان گیلان

دهکده ییلاقی بره سر رودبار روستایی کوهستانی با آب و هوای معتدل و ملایم که در بخش خورگام شهرستان رودبار قرار دارد. روستای بره سر از هر چهار جهت به یک جای دیدنی ختم می شود. از شمال به بافت قدیم بره سر، مراتع، جنگل و استخر ویستان در جنوب، روستای تیه در شرق و روستای چهارمحال در بخش غربی دهکده ییلاقی بره سر رودبار قرار گرفته اند.

دهکده ییلاقی بره سر رودبار – روستای بره سر – ییلاق برهسر – دهکده ییلاقی بره سر – منطقه ییلاقی بره سر رودبار – بره سر کجاست – توره بره سر (۱)

دهکده ییلاقی بره سر رودبار

دهکده ییلاقی بره سر رودبار روستایی کوهستانی با آب و هوای معتدل و ملایم که در بخش خورگام شهرستان رودبار قرار دارد. روستای بره سر از هر چهار جهت به یک جای دیدنی ختم می شود. از شمال به بافت قدیم بره سر، مراتع انبوه، جنگل و استخر ویستان در جنوب، روستاهای تیه و دوساله در قسمت شرقی و روستای چهارمحال در بخش غربی دهکده بره سر قرار گرفته اند. مردم زیادی از استان های مختلف ایران برای بازدید از این مناطق زیبا و سرسبز هر سال مهمان این دیار می شوند. برای مسافرت به این نواحی می توانید از طریق تور یک روزه گردشگری سفر کنید. حتی با اجاره ویلا در شمال به کمک ویلا رابط می توانید چندین روز را در دل طبیعت و در کنار مردم مهربان و خونگرم دهکده بره سر سپری نمایید.

دهکده ییلاقی بره سر رودبار – روستای بره سر – ییلاق برهسر – دهکده ییلاقی بره سر – منطقه ییلاقی بره سر رودبار – بره سر کجاست – توره بره سر (۲)

دهکده بره سر رودبار در استان گیلان

از مهمترین محصولات کشاورزی بره سر رودبار می توان به تمشک، ازگیل، گردو، لوبیا، گندم و گلابی اشاره کرد. به خاطر داشتن پوشش گیاهی انبوه برای پرورش دام و زنبور منطقه مناسبی است، لذا شاهد بهترین عسل و محصولات لبنی و گوشتی را در بره سر خواهید بود. همچنین قله درفک به خاطر نزدیکی به این روستا مناسب برای افراد علاقمند به کوهنوردی می باشد. اگر تمایل دارید روزهای تعطیل خود را بره سر بگذرانید از طریق حراجی اجاره ویلا در بره سر محل اقامت خود را تعیین کرده و با خیال راحت مسافرت نمایید.

دهکده ییلاقی بره سر رودبار – روستای بره سر – ییلاق برهسر – دهکده ییلاقی بره سر – منطقه ییلاقی بره سر رودبار – بره سر کجاست – توره بره سر (۲)

دهکده بره سر در بهترین نقطه از استان گیلان قرار گرفته که دسترسی آسان به مکان های دیدنی موجود در اطراف خود دارد. با ویلا شمال می توانید همه آنها از نزدیک مشاهده کنید و از محصولات خالص و ناب آنها به عنوان سوغات تهیه کنید. در طول نیز می توانید در بیرون چادر زنید و با شنیدن صدای طبیعت به آرامش برسید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید