بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آبان 29, 1399

دهکده ییلاقی ورزشی سالانسر رودبار دریایی از ابر

دهکده ییلاقی ورزشی سالانسر رودبار یکی از ییلاقات بکر ایران است که هرساله گردشگران زیادی را به این منطقه می کشاند. در فاصله ۱۵ کیلومتری از رودبار شهر رستم آباد قرار گرفته است این شهر با جمعیتی حدود ۱۳۰۰۰ نفر یکی از شهرهای توریستی رودبار می باشد. این شهر در غرب رودخانه سفیدرود قرار گرفته است.

دهکده ییلاقی ورزشی سالانسر رودبار یکی از ییلاقات بکر ایران است که هرساله گردشگران زیادی را به این منطقه می کشاند. در فاصله 15 کیلومتری از رودبار شهر رستم آباد قرار گرفته است این شهر با جمعیتی حدود 13000 نفر یکی از شهرهای توریستی رودبار می باشد. این شهر در غرب رودخانه سفیدرود قرار گرفته است.

دهکده ییلاقی ورزشی سالانسر رودبار یکی از ییلاقات بکر ایران است که هرساله گردشگران زیادی را به این منطقه می کشاند. در فاصله ۱۵ کیلومتری از رودبار شهر رستم آباد قرار گرفته است این شهر با جمعیتی حدود ۱۳۰۰۰ نفر یکی از شهرهای توریستی رودبار می باشد. این شهر در غرب رودخانه سفیدرود قرار گرفته و مشرف به جنگل های سلانسر می باشد از شرق نیز به شالیزارهای وسیع ختم می شود با این اوصاف می توان فهمید که چرا این شهر مسافران زیادی را به سوی خود جذب می کند. از لحاظ آب و هوا نیز می توان گفت این شهر یک منطقه نیمه کوهستانی است و باید یک آب و هوای مطبوع را از آن انتظار داشته باشید. مردمان این خطه به زبان گیلکی صحبت می کنند. در چند کیلومتری از این شهر دهکده ییلاقی سالانسر رودبار قرار گرفته است، جاده رسیدن به این دهکده خود یک جاذبه گردشگری به حساب می آید، منظره ای از جنگل ها و شالیزارها به همراه رشته کوه البرز با قله درفک در این جاده دیده می شود. بعد رسیدن به دهکده گویا فرش یک رنگ سبز و از جنس چمن زار جلوی پاهایتان پهن شده است.

دهکده ییلاقی ورزشی سالانسر رودبار دهکده ییلاقی ورزشی سالانسر رودبار ) (۱)

نمایی از دهکده ییلاقی ورزشی سالانسر رودبار

فصل بهار به بازدید از دهکده ییلاقی ورزشی سالانسر رودبار در نظر بگیرید، تا بتوانید تابلوی رنگارنگی از گل ها و شقایق ها وحشی را ببینید. اگر بخت با شما باشد و هوای این منطقه مه آلود شود، دریایی از ابرها را زیر پاهای خود خواهید دید عکاسان زیادی برای شکار این لحظه به این منطقه می آیند و کمپینگ می کنند. برای اطلاع از برنامه های تور یک روزه گردشگری که به این منطقه می آیند به سایت ویلا رابط مراجعه کنید و بازدید از این منطقه را از دست ندهید. هر کجا نام ییلاقات شنیدید، بدانید که ممکن است هوای خنک را تجربه کنید.

بنابراین لباس گرم فراموش نشود. هنگام سفر به این مناطق بکر، احترام به حریم طبیعت و حیوانات را حفظ کنید تا این منابع خدادادی برای همیشه باقی بمانند. در اواخر بهار گیاه درمانی گل گاو زبان در دهکده ییلاقی ورزشی سالانسر رودبار می روید که می توانید از آنها به میزان نیاز خود جمع آوری کنید و طعم گل گاوزبان این منطقه را با دیگر مناطق مقایسه کنید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید