بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آبان 28, 1399

روستای لله رود و زاغوت رودسر، مناطق کمتر دیده شده گیلان

روستای لله رود و زاغوت رودسر، مناطق کمتر دیده شده گیلان

اگر به فکر اجاره ویلا در شمال و پیدا کردن یک تور یک روزه گردشگری در نواحی شمال کشور هستید، ما به شما پیشنهاد می­کنیم این بار به سراغ مناطق کمتر دیده شده­ی استان گیلان بروید. در این استان و خصوصاً در شهرستان  رودسر، جاذبه­های طبیعی و روستاهای زیبای بسیاری هستند که افراد کمتری آن­ها را می­شناسند و به این مناطق سفر می­کنند. برای مثال می­توان به روستای لَلِه رود و منطقه زاغوت رودسر اشاره کرد که می­توانند گزینه­ای مناسب برای گردش در طبیعت و بازدید از نواحی مهجور مانده شمال کشور باشند.

زاغوت رودسر- پارک جنگلی له له رود-رودخانه لله رود صرودسر-لله رود رودسر-روستای لله رود رودسر

جاذبه­ های لله رود رودسر و زاغوت سر رودسر

روستای لله رود رودسر که با املای له له رود نیز شناخته می­شود، یکی از روستاهای خوش آب و هوای گیلان است که مناطق دیدنی و طبیعتی بسیار زیبا را در دل خود جای داده است. اگر می­خواهید به این منطقه سر بزنید می­توانید بازدید از پارک جنگلی لَه لِه رود و رودخانه لله رود رودسر را در برنامه خود قرار دهید. این رودخانه که مانند اغلب رودهای مناطق شمالی به دریای خزر ختم می­شود، طبیعتی آرام و دیدنی را اطراف خود ساخته است که گاهی مسافران را به سمت خود می­کشاند. علاوه بر این، اگر شما از آن دسته افرادی هستید که عاشق ماهیگیری هستند، پیشنهاد می­کنیم حتماً ماهیگیری در این رودخانه را نیز امتحان کنید.

زاغوت رودسر- پارک جنگلی له له رود-رودخانه لله رود رودسر-لله رود رودسر-روستای لله رود رودسر

منطقه زاغوت رودسر (که زاغوت سر نیز نامیده می­شود)، یکی دیگر از مناطق کمتر آشنایی است که بازدید از آن خالی از لطف نخواهد بود. اگر به کشف مناطق و روستاهای کمتر دیده شده علاقه­مند هستید می­توانید از زاغوت شهرستان رودسر نیز دیدن نمایید.

برای سفر به گیلان و گردش در مناطقی مانند لله رود رودسر و یا زاغوت، لازم است ابتدا فکری برای محل اسکان خود بکنید. بهترین و مطمئن­ترین راه است است که به کمک ویلا رابط، ویلا یا سوئیتی راحت و مناسب در رودسر یا اطراف آن رزرو کنید تا بتوانید به راحتی از طبیعت زیبا و سبز این ناحیه دیدن نمایید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید