بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
تیر 27, 1399

ساحل رادیودریا چالوس جاذبه گردشگری چالوس

ساحل رادیودریا چالوس یکی از بهترین ساحل ها و مکان های گردشگری شهر چالوس است، چالوس شهر ساحلی غرب استان مازندران است که دسترسی به ساحل و دریا کار آسانی نیست دلیل این مورد هم ساخت و ساز ها و تصرف ویلاها در حریم ساحل است. دلیل نامگذاری خیابان رادیودریا چالوس قرار داشتن یک مرکز رادیویی در انتهای این خیابان است که در قبل از انقلاب برنامه های رادیویی در آن اجرا و از طریق این ایستگاه پخش می شد، پس از گسترش شهر چالوس این خیابان، رادیودریا نامگذاری گردید.

ساحل رادیودریا چالوس اجاره ویلا رادیودریا ویلا رادیو دریا چالوس (۴)

از مرکز شهر چالوس تا ساحل حدود ۵ کیلومتر است زمانی که به انتهای خیابان برسید یک میدان در روبروی شما قرار دارد اگر به سمت چپ بروید وارد جاده ای خاکی خواهید شد که امکانات کمپ و ساحلی آن مناسب نیست ولی مکان به نیست خلوت تری از خیابان سمت راست شما می باشد پس اگر به دنبال جای خلوتی هستید این مسیر مناسب شما است، در مسیر سمت راست مبلمان شهری ، وسایل بازی کودکان ، شهر بازی ، آلاچیق ، رستوران و کافی شاپ قرار دارد و با وارد شدن به پلاژ ساحل رادیودریا امکان کمپ و اقامت شبانه در آلاچیق ها یا چادر زدن در این محدوده وجود دارد ، خوبی این منطقه وجود سرویس بهداشتی و دیگر امکانات کمپ می باشد.

ساحل-رادیودریا-چالوس-اجاره-ویلا-رادیودریا-ویلا-رادیو-دریا-چالوس-۱

شهرداری چالوس در مراسمات مختلف مخصوصاً فصل بهار و تابستان جشنواره های متعددی برای گردشگران و میهمانان شهر چالوس برگزار می کنند که برای کودکان بسیار مناسب و سرگرم کننده است.

در رادیودریا می توانید ویلاها و سویت هایی اجاره کنید که نزدیک به ساحل باشد پس اگر قصد اقامت را دارید حتماً با اجاره ویلا در چالوس به ساحل رادیو دریا سری بزنید و از امکانات آن لذت ببرید.

ویلارابط

هچیرود
نمک آبرود,
چالوس, مازندران 4663157696
تلفن: 01152162829
تلفن دوم: 09113940697
ساحل رادیودریا چالوس اجاره ویلا رادیودریا ویلا رادیو دریا چالوس (۳)

خوبی دیگر رادیو دریا وجود طرح سالمسازی دریا و یک پلاژ در این ساحل شهر چالوس است، دریا در این منطقه کم عمق و در برخی نقاط شنی می باشد. محبوبیت رادیو دریا باعث شلوغی این منطقه و تردد متعدد خودروها می باشد به همین دلیل اگر به دنبال یک جای خوب در این منطقه هستید باید زودتر از دیگران خود را به ساحل رادیو دریا چالوس برسانید. برای اجاره ویلا رادیودریا حتماً به ویلارابط سر بزنید و بهترین ویلاها را رزرو کنید.

ساحل رادیودریا کجاست؟

ساحل رادیودریا در شهر چالوس است و برای رفتن به رادیودریای چالوس باید از مرکز شهر خیابان اصلی به سمت شمال حرکت کنید در انتهای خیابان ساحل رادیو دریا قرار دارد

رادیودریا چه امکاناتی دارد؟

خیابان اصلی رادیودریا که انتهای آن به ساحل و دریا می رسد دارای امکانات رفاهی و اقامتی بسیار است از جمله شهر بازی ، فروشگاه ها ، مراکز خرید ، اجاره ویلا ، پلاژ ساحلی و گردشگری

اجاره ویلا در رادیودریا

برای اجاره ویلا در رادیودریا به سایت ویلارابط مراجعه کنید یا با شماره ۰۹۱۱۲۹۳۴۷۹۷ یا ۰۹۱۱۳۹۴۰۶۹۷ تماس بگیرید

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید