بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
فروردین 31, 1400

ساحل نقره ای قشم جزیره هنگام: تماشای ماسه‌های جادویی

ساحل نقره ای قشم جزیره هنگام یکی از زیباترین سواحل ایران ساحل نقره ای قشم است که در دو کیلومتری جنوب این جزیره و در جزیره کوچک هنگام قرار دارد. شن‌های این ساحل به دلیل وجود کانی‌هایی براق، درخشان و پرتلألو هستند و تماشای آن‌ها می‌تواند یکی از متفاوت‌ترین تجربه‌های شما در سفر به جنوب باشد.

ساحل نقره ای قشم-عکس ساحل نقره ای قشم-ساحل نقره ای در قشم-جزیره هنگام ساحل نقره ای قشم-ساحل نقره ای جزیره هنگام- ساحل نقره ای هنگام

ساحل نقره ای قشم جزیره هنگام: تماشای ماسه‌های جادویی

اگر دوست دارید دریا را از ساحلی متفاوت و منحصر به فرد تماشا کنید، باید سری به جزیره هنگام ساحل نقره ایقشم بزنید. بدون شک این ساحل عجیب‌ترین و در عین حال زیباترین ساحلی است که در ایران پیدا خواهید کرد، خصوصاً اگر آن را در شب ببینید. ماسه‌های گرم و درخشان ساحل جادویی نقره ای تجربه‌ای کاملاً منحصر به فرد از قدم زدن روی ساحل را برای شما به ارمغان خواهد آورد. اما سؤال اینجاست که این ساحل چرا اینگونه می‌درخشد؟

گفته می‌شود در میان شن‌های ساحل نقره ای هنگام، کانی‌هایی براق در قالب ذراتی ریز وجود دارند که موجب تلألو این ساحل شده‌اند. هر چند متأسفانه در سال‌های اخیر دست‌کاری انسان‌ها از درخشندگی ساحل زیبا و نقره ای قشم کاسته است.

ساحل نقره ای قشم کجاست؟

ساحل نقره ای قشم-عکس ساحل نقره ای قشم-ساحل نقره ای در قشم-جزیره هنگام ساحل نقره ای قشم-ساحل نقره ای جزیره هنگام- ساحل نقره ای هنگام

همانطور که متوجه شدید، این ساحل دیدنی در جزیره هنگام واقع شده است. هنگام یک جزیره بسیار کوچک است که وسعت آن به همراه روستاهای اطرافش به حدود ۵۰ کیلومتر مربع می‌رسد. این جزیره در جنوب قشم و حدود دو کیلومتری آن قرار دارد. با این حساب اگر قصد داشته باشید به قشم سفر کنید، می‌توانید بازدید از ساحل نقره ایهنگام را نیز در برنامه سفر خود قرار دهید. لازم به ذکر است این منطقه در فصل تابستان بسیار گرم و شرجی است. پس بهتر است حوالی پاییز و اوایل بهار را برای بازدید از این ساحل جذاب انتخاب کنید. در اطراف این ساحل می‌توانید علاوه بر تماشای ماسه‌های درخشان، دلفین‌های زیبایی را نیز که در دریا می‌رقصند، تماشا نمایید.

تنها دیدن یک عکس از ساحل نقره ایقشم، به شما نشان می‌دهد بازدید از این جاذبه می‌تواند یکی از بهترین اتفاقات سفر شما به جنوب باشد. کافیست محل اقامت مناسبی برای خود پیدا کنید و سپس تمام انرژی و زمان خود را برای گردش در این منطقه بی‌نظیر صرف نمایید. می‌توانید از سایت‌هایی مانند ویلا رابط نیز برای اجاره محل اسکانی مناسب کمک بگیرید. در این سایت اجاره ویلا در شمال و سایر شهرهای توریستی ایران در زمانی کوتاه و با قیمتی مناسب به راحتی امکان‌پذیر است. حتی می‌توانید از طرح حراجی اجاره ویلا در این سایت نیز استفاده نمایید و هزینه‌های سفر خود به ساحل نقره ای در قشم را کاهش دهید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید