بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
بهمن 13, 1399

ساحل چمخاله لنگرود ، هم نشینی زیبای طبیعت و دریا در لنگرود

ساحل چمخاله لنگرود یکی از پرطرفدارترین سواحل شمال کشور است که هر ساله مسافران بسیاری را جذب می­کند. این ساحل در کنار تجهیزات و امکانات گوناگون مانند انواع تفریحات ساحلی و آبی، آلاچیق و پلاژ، سوارکاری و …، منظره­ای بی­نظیر از طبیعت را نیز در کنار خود دارد. همین امر آن را به ساحلی زیبا و دیدنی در استان گیلان تبدیل کرده است.

ساحل چمخاله کجاست - ساحل چمخاله گیلان- ساحل چمخاله لنگرود-دریای چمخاله۲

ساحل چمخاله لنگرود ، هم­نشینی زیبای طبیعت و دریا در لنگرود

ساحل چمخاله

نقطه نقطه ساحل دریای خزر زیبا و دیدنی است اما اگر تا به حال سری به ساحل چمخاله گیلان نزده­اید، پیشنهاد می­کنیم حتماً به بازدید از آن فکر کنید. این ساحل تمام امکانات یک ساحل گردشگری را دارد، از جمله قایق سواری، والیبال ساحلی، آلاچیق­ها و پلاژ­هایی برای استراحت، سوارکاری و … اما جذابیت ساحل چمخاله و آن­چه این ساحل را به دومین مرکز توریستی گیلان تبدیل کرده، منظره و طبیعت بی­نظیر اطراف آن است. اگر می­خواهید از ساحل دریا و طبیعت دیدنی شمال، توأمان لذت ببرید، این ساحل پرطرفدار، بهترین گزینه است.

ساحل زیبای چمخاله مانند بیشتر سواحل خزر، از نوع ماسه­ای است و امکان شنا کردن نیز در دریای چمخاله وجود دارد. در واقع تمام چیزهایی که برای یک سفر شمالی عالی لازم هستند، در این منطقه یافت می­شود. پس پیشنهاد می­کنیم در سفر بعدی خود به گیلان، ساحل چمخاله لنگرود را برای گذران اوقات خود انتخاب کنید. مطمئن باشید بعد از یک بار تجربه، آن را به دوستانتان نیز معرفی خواهید کرد.

ساحل چمخاله کجاست ؟

ساحل چمخاله کجاست - ساحل چمخاله گیلان- ساحل چمخاله لنگرود-دریای چمخاله۲

همانطور که در بخش قبل اشاره شد، این ساحل در استان گیلان و شهرستان لنگرود قرار دارد. اگر از سمت تهران حرکت می­کنید، باید به طرف گیلان به راه بیفتید. با ورود به این استان مسیر شهرستان لنگرود را در پیش بگیرید. ساحل چمخاله در شرق لنگرود و در فاصله ده کیلومتری آن واقع شده است. در صورت حرکت از سمت غرب نیز باید رشت و لاهیجان را پشت سر بگذارید و ۲۵ کیلومتر بعد به چمخاله خواهید رسید.

تنها این نکته را در نظر بگیرید که این ساحل به دلیل زیبایی و مجهز بودن، یکی از سواحل پرطرفدار و محبوب گیلان به حساب می­آید. پس حتماً از قبل برای محل اسکان خود برنامه­ریزی داشته باشید. می­توانید به وسیله برخی سایت­های معتبر مانند ویلا رابط، ویلا شمال مناسب و مقرون به صرفه­ای را در حوالی چمخاله یا لنگرود اجاره کنید. در این صورت با یک تور یک روزه گردشگری قادر خواهید بود علاوه بر ساحل چمخاله از دیگر جاذبه­های این منطقه نیز دیدن نمایید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید