بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
دی 3, 1399

سد سنگر کجاست | دریاچه سد سنگر یکی از جاذبه های بی نظیر گیلان در جوار سفیدرود

دریاچه سد سنگر کجاست ؟ یکی از صدها جاذبه طبیعی و گردشگری استان گیلان به شمار می­رود که در شهر سنگر واقع شده است. این سد سال­ها پیش بر رودخانه معروف سفیدرود احداث شد و از آن به بعد به یکی از مناطق دیدنی گیلان تبدیل گشت. دیدن مناظر زیبای اطراف این دریاچه می­تواند برای مسافرانی که به قصد گردش در طبیعت به شمال کشور سفر کرده­ اند جذاب باشد.

تصویر دریاچه سد سنگر-دریاچه سد سنگر- دریاچه سد سنگر رشت کجاست-سد سنگر در رشت-سد سنگر در کجاست دریاچه سد سنگر رشت (۲)

دریاچه سد سنگر رشت یکی از جاذبه­های بی ­نظیر گیلان در جوار سفیدرود زیبا

بدون شک بسیاری از ما بارها و بارها به مناطق شمالی کشور از جمله گیلان و شهر زیبا و پرطرفدار رشت سفر کرده­ایم. اما معمولاً تنها به بازدید از مکان­هایی خاص مثل جنگل­های معروف یا ساحل دریا بسنده می­کنیم. در حالی که استان گیلان جاذبه­های بی­شمار دیگری دارد که هر کدام به نوبه خود منحصر به فرد و دیدنی هستند، مانند دریاچه سد سنگر رشت. سد سنگر بین سال­های ۱۳۴۱ تا ۱۳۴۶ روی رودخانه مشهور سفیدرود احداث شد و از آن به بعد دریاچه سد سنگر در رشت به یکی از مکان­های دیدنی استان گیلان تبدیل گشت.

تصویر دریاچه سد سنگر-دریاچه سد سنگر- دریاچه سد سنگر رشت کجاست-سد سنگر در رشت-سد سنگر در کجاست دریاچه سد سنگر رشت (۱)

دریاچه سد سنگر کجاست ؟

اگر می­خواهید بدانید سد سنگر کجاست ، کافی است در سفر خود به گیلان و حوالی رشت، به دنبال شهرستانی به نام سنگر باشید. این سد در جنوب شرقی این شهر شمالی و در فاصله پنج و نیم کیلومتری آن قرار دارد. اگر تصویر دریاچه سد سنگر رشت را ببینید، با مناظری بسیار زیبا در اطراف و نمای زیبای آب و رودخانه مواجه می­شوید که نشان می­دهد این سد می­تواند یکی از گزینه­های مناسب برای گردش باشد. کافیست از قبل و به کمک ویلا رابط، محل اسکان مناسب و ویلا شمال دلخواه خود را در رشت یا سایر شهرهای گیلان رزرو نمایید و برای دیدن این دریاچه دل به جاده بزنید. بازدید از این دریاچه می­تواند قسمتی از تور یک روزه گردشگری در حوالی سفیدرود باشد و خاطره­ای به یاد ماندنی و متفاوت از سفر به شمال برای شما رقم بزند.

تصویر دریاچه سد سنگر-دریاچه سد سنگر- دریاچه سد سنگر رشت کجاست-سد سنگر در رشت-سد سنگر در کجاست دریاچه سد سنگر رشت (۳)
دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید