بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آبان 14, 1399

سرولات منطقه جنگلی و کوهستانی جنگسرای سرولات، طبیعتی که تا به حال ندیده اید

جنگسرای سرولات منطقه­ای زیبا و کوهستانی در دل طبیعت سبز رودسر است که می­توان آن را از محبوب­ترین مکان­های شمال کشور و خصوصاٌ گیلان دانست. وجود رودخانه آچیرود، دامنه­های سبز کوه­های البرز و مراتع جنگلی بکر و خارق العاده، همه باعث شده­اند جاده­ی جنگسرا سرولات به یک جاده رویایی تبدیل شود که از چابکسر آغاز شده و به بهشتی در بالای کوهستان سبز منتهی می­گردد.

منطقه جنگلی و کوهستانی جنگسرای سرولات، طبیعتی که تا به حال ندیده­اید

جنگسرا سرولات

غیرممکن است به رودسر، رامسر یا چابکسر سفر کرده باشید و نام منطقه سرولات یا جنگسرای سرولات را نشنیده باشید. منطقه جنگلی و کوهستانی سرولات یکی از محبوب­ترین مناطق شمال کشور است که هر ساله میزبان گردشگران و مسافران بسیاری است که عاشق طبیعت بکر روستای جنگسرا و مناظر دیدنی و سبز سرو لات رودسر هستند. هر چند منطقه سرولات در بسیاری از موارد با نام رودسر عجین می­شود اما در واقع نزدیک­ترین شهر به آن، چابکسر است.

سرولات منطقه جنگلی و کوهستانی جنگسرای سرولات ویلارابط جاذبه گردشگری گیلان ییلاق سرولات کجاست خاله خاور رستوران (۳)

اگر مسیر چابکسر به سرو لات را ادامه دهید به جنگسرا می­رسید که روستایی کوهستانی و بی­نظیر است. در واقع با رسیدن به جنگسرا سرولات زیبا را پشت سر می­گذارید و وارد بهشت دومی می­شوید که لذت بودن در طبیعت منحصر به فرد شمال را برای شما دوچندان می­کند. البته شاید بتوان تمامی شهرها یا روستاهای این خطه را به بهشت تشبیه کرد زیرا همگی سبز و خارق العاده هستند.

چرا جاده­ جنگسرای سرولات، این همه طرفدار دارد؟

سرولات منطقه جنگلی و کوهستانی جنگسرای سرولات ویلارابط جاذبه گردشگری گیلان ییلاق سرولات کجاست خاله خاور رستوران (۴)

جاده سرولات

اگر این سؤال برای شما مطرح شده است می­توان حدس زد هنوز از منطقه سرولات دیدن نکرده­اید. یک تور یک روزه گردشگری در این منطقه (و حتی کمتر از یک روز) به شما تجربه لذت بردن از منظره دریا، کوهستان سبز و رودخانه پرخروش را یکجا هدیه می­دهد. کافی است پا در جاده جادویی جنگسرا سرولات چابکسر بگذارید تا حس ناب بودن در طبیعتی بکر و جادویی را تجربه کنید. رودخانه آچیرود که در روستای سرو لات واقع شده زیبایی این منطقه را دوچندان کرده است. اگر مسیر خود را ادامه دهید به محلی می­رسید که تجمعی از رستوران­های شمالی است. رستوران­هایی مانند خاور خانم، مرضیه خانم یا دربند که همگی مشهور و دیدنی هستند. برخی از آن­ها به نحوی ساخته شده­اند که شما می­توانید سر میز خود در رستوران بنشینید و تمام مسیر آمده را زیر پای خود نگاه کنید. اولین رستوران این منطقه خاله خاور می بوده که به سبب غذاهای خوشمزه خانگی سبب جذب بیشتر توریست در این منطقه شده است.

سرولات منطقه جنگلی و کوهستانی جنگسرای سرولات ویلارابط جاذبه گردشگری گیلان ییلاق سرولات کجاست خاله خاور رستوران (۱)

اگر قصد سفر به گیلان را دارید، پیشنهاد می­کنیم جنگسرای سرولات را از دست ندهید. کافی است از طریق ویلا رابط، یک ویلا یا سوئیت مناسب در رامسر، رودسر یا چابکسر اجاره کنید و خود را برای گردش در یک طبیعت خارق العاده آماده سازید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید