بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آذر 19, 1398

تاثیر عکس حرفه ای از ملک و اقامتگاه بر میزان جذابیت

اصطلاح عکاسی حرفه ای تعاریف زیادی دارد. به منظور دستیابی عکاسی حرفه ای هر عکسبرداری توسط یک نماینده املاک و مستغلات یا هر عکس گرفته شده از طریق موبایل یا دوربین را شامل نمی شود.

اکثر کارگزاران املاک و مستغلات که خانه های آپارتمانی، ویلایی برای فروش یا اجاره را دارند ادعا می کنند از بهترین عکاسی حرفه ای استفاده می کنند.در نظر داشته باشید فقط به دلیل اینکه برای عکاسی از خانه مشتری خود هزینه پرداخت می کنید به این معنی است که عکاسی درجه حرفه ای است.

آیا می دانید ویلاها و املاکی که با عکس های حرفه ای گرفته می شود با مبلغ بیشتری اجاره داده می شوند یا فروخته می شوند؟

تفاوت عکسبرداری حرفه ای با اماتور

عکاسی حرفه ای از ملکتان سرمایه گذاری است

آیا می دانید که ۹۲ درصد از صاحبان خانه (طبق realtor.org) از اینترنت به عنوان بخشی از جستجوی برای محل اقامت خود استفاده می کنند؟ داشتن عکس های حرفه ای یک عامل مهم است که در تعیین قیمت ، زمان اثر گذاز می باشد.

مطمئناً داشتن تصاویر واضح و با کاربندی صحیح علاوه بر نمایش حقیقی و بدون اغراق تاثیر به سزایی در اجاره ویلا و اقامتگاه شما خواهد داشت

هر عکسی عکس نیست

سرمایه گذاری برای گفتن که مهمترین عامل فروش خانه ، عکاسی خوب است. در نظر داشته باشید داشتن کلیپ های تبلیغاتی که توسط تیم ویلارابط تهیه می گردد تاثیر بسیار بالایی در جذب مخاطبان شما خواهد داشت با مشاهده نمونه کارهای ما حتماً به داشتن یک کلیپ حرفه ای علاقمند خواهید شد.

برای داشتن عکس هایی حرفه ای برای بهتر دیده شدن با کارشناسان ما تماس بگیرید

دسته بندی: خدمات ویلا رابط
اشتراک گذاری

پاسخ دهید