بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آذر 27, 1399

غار دربند رشی از جاذبه های گردشگری در استان گیلان

غار دربند رشی کجاست ؟ از کهن ترین غارهای ایران، غار دربند رشیاستکه در بخش رحمت آباد و بلوکات شهرستان رودبار قرار گرفته است. این غار که در ارتفاع ۷۵۰ متری از سطح دریا است جزء آثار ملی ایران محسوب می شود. در حال حاضر یکی از جاذبه های گردشگری معروف در رودبار می باشد که هر سال مردم زیادی برای بازدید از آن به اینجا سفر می کنند.

غار دربند رشی از جاذبه های گردشگری در استان گیلان

غار دربند رشی کجاست؟ از کهن ترین غارهای ایران، غار دربند رشی است که در بخش رحمت آباد و بلوکات شهرستان رودبار قرار گرفته است. این غار که در ارتفاع ۷۵۰ متری از سطح دریا است جزء آثار ملی ایران محسوب می شود. در حال حاضر یکی از جاذبه های گردشگری معروف در رودبار می باشد که هر سال مردم زیادی برای بازدید از آن به اینجا سفر می کنند. غار دربند رشی دو غار دیگر به نام های کویل گر با ارتفاع ۶۰ متر و غار جوکویله با ارتفاع ۳۰ متر را نیز در بر گرفته است، این دو غار نیز توسط دریچه کوچکی به هم متصل هستند. تور یک روزه گردشگری برای علاقمندان به طبیعت و آثار باستانی در نظر گرفته شده است که به کمک آنها هم می توانید از این منطقه دیدن کنید. همچنین مسیر غار و آب و هوای مطلوب و مناظر زیبای اطراف آن، پیاده روی در ارتفاعات رودبار را دو چندان کرده است.

غار دربند رشی در استان گیلان

سایت ویلا رابط به شما کمک می کند تا با اجاره ویلا در شمال با خیالی آسوده بتوانید تعطیلات خود را در غاردربند رشی سپری کنید. قله درفک از جاهای دیدنی دیگری که در نزدیکی غار دربند رشی قرار گرفته است و علاقمندان به کوهنوردی می توانند در طول اقامت خود در این منطقه نیز از درفک هم دیدن کنند. لذا حراجی اجاره ویلا با ارائه مکان های مناسب و امکانات لازم، از شما دعوت می کند که از این غارها از نزدیک دیدن کنید. بهترین زمان برای بازدید از این غارها صبح و یا بعد از ظهر می باشد. همچنین فصل بهار مناسب ترین زمان برای مسافرت به روستای رشی می باشد زیرا در این فصل مه بهاری هوای منطقه را بسیار خوشایند می کند. دشت سی دشت و غار درفک از دیگر جاذبه های گردشگری که می توانید در کنار روستای رشی از آنها نیز لذت ببرید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید