کلیک کنید برای فعال سازی زوم
در حال بارگذاری نقشه
ما هیچ نتیجه ای پیدا نکردیم
بزرگ کردن نقشه
ایجاد یک رزرو
جستجوی پیشرفته
نتایج جستجوی شما

قیمت اجاره ویلا چند ؟

منتشر شده در مرداد ۹, ۱۳۹۸ توسط شرکت ویلارابط پارسیان

قیمت مناسب اجاره ویلا در شمال چه مبلغی می باشد و برای اجاره هر شب ویلا در شمال چه مبلغی را باید در نظر داشته باشیم؟ در این مقاله به بررسی قیمت اجاره ویلا در شمال بر اساس تعداد اتاق های خواب و موقعیت مکانی آن می پردازیم.

سویت ها و واحد های یک خوابه:

واحد های یک خوابه معمولا دارای متراژی بین ۴۰ تا ۷۰ متر می باشد در این واحد ها تمامی امکانات رفاهی جهت آشپزی،تلویزیون و یک سرویس حمامو یک تخت دونفر تا سه نفره را شامل می شود. جهت تعیین قیمت این نوع از واحد های اقامتی شما باید مواردی مانند نظافت و موقعیت را مد نظر داشته باشید. در شهر های شمالی معمولا این واحد ها در دو نوع بافت قرار دارد واحد هایی که در بافت بومی و محلی قرار گرفته است معمولا دارای کیفیت متوسط تری می باشد که دارای قیمت پایین ترین نسبت به واحد هایی که قسمت ساحلی و یا شهرکی قرار گرفته است را دارای می باشد، نرخ عمومی در شش ماهه ابتدای سال واحد هایی که در قسمت بومی قرار گرفته است یکصد تا دویست هزار تومان می باشد و واحدهایی که در بافت شهرکی قرار گرفته است از یکصد و پنجاه تا پانصد هزار تومان متغیر می باشد در شش ماهه دوم سال که فصل سفر نمی باشد و توریست کمتری به شمال سفر می کند قیمت واحد های دسته اول از هفتاد هزار تومان تا یکصد هزار تومان در ایام عادی و دسته دوم از یکصد و پنجاه هزار تومان تا دویست و پنجاه هزار تومان متغیر می باشد.

ویلاهای دوخوابه :

ویلاهای دوخوابه دارای تمامی امکانات رفاهی و اقامتی می باشد و می تواند دارای اپشن های دیگری مانند استخر، جکوزی و سونا یا سایر لوازم تفریحی مانند بیلیارد و فوتبال دستی باشد از این گروه به بعد هر چه تعداد خواب ها و مساحت ویلا بیشتر می گردد به امکانات ویلا هم اضافه می شود.

ویلاهای دوخوابه معمولاً برای تعداد نفرات ۴ تا ۱۰ نفر در نظر می گیرند و امکاناتی که در این ویلاها تعبیه شده است مناسب این تعداد نفرات می باشد پیشنهاد ما برای اینکه اقامت خوبی داشته باشید انتخاب مناسب تعداد همراهان شما با واحدی که انتخاب می کنید می باشد.

قیمت ویلاهای دوخوابه علاوه بر موقعیت و دسته بندی که در ابتدای مقاله به آن اشاره شد نیاز به ایتم دیگری با عنوان دربست یا غیر دربست بودن دارد. ویلاهای دربست ویلایی می باشد که کاملاً در اختیار شما قرار دارد و شخص دیگری از سایر امکانات بیرونی ویلا استفاده نمی کند که آرامش و راحتی را برای شما به همراه دارد در نتیجه شما باید هزینه بیشتری را برای آن بپردازید.

قیمت اجاره شبانه ویلاهای دوخوابه در بافت بومی و محلی در شش ماهه نخست سال مابین یکصد و پنجاه هزار تومان تا سیصد و پنجاه هزار تومان می باشد و برای ویلاهای دربست در بافت شهرکی از دویست و پنجاه هزار تومان تا یک میلیون تومان بر اساس امکاناتی که در اختیار شما قرار می دهند قیمت گذاری می گردد.

لازم به یادآوری می باشد قیمت های اعلام در ایام عادی می باشد که در تعطیلات جهش ۵۰% قیمت ها را به همراه خواهد داشت.

ویلاهای سه خوابه ، چهارخوابه و سوپر ویلاها:

ویلاهای سه خوابه به بالا دارای ظرفیت پذیرش بالایی می باشند و برای تعداد نفرات ۱۰ نفر به بالا مهیا شده اند در این ویلاها تمامی امکانات رفاهی قرار دارد باید نکته ای را که در انتخاب این ویلاها در نظر داشت علاوه بر ایتم هایی که در موارد پیشین ذکر شد پارکینگ جهت پارک خودرو می باشد که ویلا ظرفیت مد نظر شما را داشته باشد .

نرخ قیمت گذاری ویلاها در ایام عادی در شش ماهه نخست سال مابین سیصد هزار تومان تا هفتصد هزار تومان در دسته بندی گروه اول ( بافت های بومی ) و در دسته بندی گروه دوم ما بین پانصد هزار تومان تا چهار میلیون تومان می باشد که در ایام تعطیلات جهش قیمتی ۵۰% را به همراه خواهند داشت.

در شش ماهه دوم سال نرخ برای دسته بنده گروه اول مابین دویست تا سیصد هزارتومان و برای دسته بندی دوم از سیصد هزار تومان تا یک و نیم میلیون تومان قیمت گذاری خواهند شد.

در نهایت بهترین زمان سفر به شمال در شش ماه دوم سال و مهر ماه می باشد زیرا علاوه بر لذت بردن از هوای مهر ماه قیمت ها شکسته می شود تا هم از سفر لذت ببرید و هم از صرفجویی در هزینه سفر.

ما برای اجاره ویلا و اقامتگاه سایت ویلارابط نخستین سایت اجاره ویلا با پشتیبانی ۲۴ ساعته را پیشنهاد می کنیم کیفیت ویلاهای ارایه شده و قیمت ها بسیار عالی و منصفانه می باشد گاهی اوقات هم از پیشنهاد های شگفت انگیز ویلارابط شگفت زده خواهید شد.

ما برای اجاره ویلا و اقامتگاه سایت ویلارابط نخستین سایت اجاره ویلا با پشتیبانی ۲۴ ساعته را پیشنهاد می کنیم کیفیت ویلاهای ارایه شده و قیمت ها بسیار عالی و منصفانه می باشد گاهی اوقات هم از پیشنهاد های شگفت انگیز ویلارابط شگفت زده خواهید شد.

اجاره ویلای لوکس در شمال را فقط با ویلارابط تجربه کنید و لذت ببرید.

نظر خود را به اشتراک بگزارید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • جستجوی پیشرفته

Video not found