بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
دی 20, 1399

لیسار تالش کجاست ؟ | گردشی هیجان انگیز در ساحل دریای لیسار تالش

لیسار تالش کجاست ؟ ساحل دریای لیسار تالش با ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های ویژه‌اش، یکی از جاذبه‌های گردشگری استان گیلان و شهرستان تالش است. در این مقاله برآنیم تا مخاطبان را با این ساحل جذاب، زیبایی‌ها و امکانات رفاهی آن از زاویه دید ویلارابط نخستین سایت رزرو و اجاره در ایران آشنا کنیم. ویلارابط برای بازدید از این ساحل امکاناتی چون تورهای گردشگری یک روزه دارد.

لیسار تالش کجاست استان گیلان، گردشگران، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در لیسار، تورهای گردشگری یک روزه ساحل دریای لیسار تالش (۱)

شادی و آرامش در مناطق ساحلی

سکوت زیبا و خواستنی ساحل دریای لیسار تالش گاه با صدای امواجی که با هیبتی باشکوه بر ماسه‌های آرام ساحل فرو می‌کوبند به صوتی دلنشین تبدیل می‌شود و زمانی نیز همین موج‌های کوبنده با شوقی وصف‌ناپذیر چونان معشوقی که به سوی عاشق می‌دود به دریای بی‌کرانه می‌پیوندند و از جذاب ترین و زیباترین لحظات ساحل را می‌آفرینند. فضای این ساحل همیشه زیبا و روح‌نواز است به‌خصوص وقت طلوع خورشید که پرتوهای روشن آن طلیعه‌ی بیداری را نوید می‌دهند و یا هنگامه‌‌ی غروب که خورشید پای پیاده به لحظه‌های شبانه‌ی خود قدم می‌گذارد تا با ساعتی آسایش دوباره فردای روشنی را بسازد. ساحل دریای لیسار تالش یکی از سواحل زیبای دریای خزر و ساحلی نوپا در میان سواحل دیگر شهرهای شمالی به حساب می‌آید.

لیسار تالش کجاست استان گیلان، گردشگران، ویلارابط، اجاره‌ی ویلا در لیسار، تورهای گردشگری یک روزه ساحل دریای لیسار تالش (۲)

جواهری درخزر

چندین طرح‎ در ساحل دریای لیسار تالش در حال شکل‌گیری و اجرا است، یکی از این طرح‌ها، مروارید است که به جواهر سواحل خزر مشهور است و به کمک شهرداری و با هدف زیباسازی، جذب گردشگر و… در حال اجراست. طرح مروارید در واقع تبدیل یک محیط سبز ساحلی به یک مکان گردشگری با امکانات ویژه برای تفریح و سرگرمی است. این طرح در مساحتی در حدود ۱۰ هکتار اجرا می‌شود. از امکانات رفاهی طرح مروارید ساحل دریای لیسار تالش می‌توان به شهربازی با وسایل بازی مخصوص کودکان و بزرگسالان، سینما پنج بعدی، رستوران و کافی شاپ، باشگاه ورزشی، ویلا، آلاچیق، برج نوری، غریق نجات برای زنان و مردان و… اشاره کرد.

همراه با ویلارابط در ساحل دریای لیسار تالش کجاست ؟

یکی از مناطقی که بیشتر گردشگران برای سفر خود انتخاب می‌کنند مناطق ساحلی است. این مناطق علاوه بر جذابیت اصلی آن که دریا است از امکانات رفاهی ویژه‌ای برای تفریح و سرگرمی نیز برخوردار هستند. ساحل دریای لیسار تالش یکی از مناطق ساحلی در استان گیلان است که شاید نسبت به دیگر مناطق ساحلی کمتر نامش را شنیده باشید. اگر می‌خواهید به ساحل دریای لیسار تالش سفر کنید به ویلارابط نخستین سایت رزرو و اجاره در ایران مراجعه کنید. ویلارابط با ارائه‌ی خدمات پشتیبانی آنلاین، اجاره‌ی ویلا در لیسار و اجرای تورهای گردشگری یک روزه به شما کمک خواهد کرد تا از سفرتان بیشتر لذت ببرید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید