بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
دی 15, 1399

محوطه های باستانی چمیش رودبار در استان گیلان

محوطه های باستانی چمیش رودبار کجاست؟ چمیش یکی از جاهای دیدنی استان گیلان که از توابع رودبار می باشد. از جاذبه های گردشگری رودبار که گردشگران زیادی به آنجا سفر می کنند می توان به محوطه های باستانی چمیش رودبار اشاره نمود. این منطقه به خاطر داشتن آب و هوای مطبوع بیشتر مورد توجه مسافران قرار می گیرد.

محوطه های باستانی چمیش رودبار کجاست؟ محوطه های باستانی چمیش رودبار

محوطه های باستانی چمیش رودبار کجاست؟ چمیش یکی از جاهای دیدنی استان گیلان که از توابع رودبار می باشد. از جاذبه های گردشگری رودبار که گردشگران زیادی به آنجا سفر می کنند می توان به محوطه های باستانی چمیش رودبار اشاره نمود. این منطقه به خاطر داشتن آب و هوای مطبوع بیشتر مورد توجه مسافران قرار می گیرد. برای بازدید از محوطه های باستانی چمیشرودبار می توانید به کمک تور یک روزه گردشگری از اینجا دیدن نمایید. چشم اندازهای طبیعی و پوشش گیاهی انبوه این مناطق است که مردم را به بودن در دل طبیعت مشتاق می کند. لذا برای گذراندن لحظات خود در مکانی آرام و انبوه از درختان جنگلی سرسبز حتما استان گیلان را در نظر بگیرید. مردم محبوب گیلان به انسان هایی خونگرم و با وفا معروف هستند و بی شک شما از بودن در کنار آنها لذت خواهید برد. در این میان از غذاهای محلی آنها نیز غافل نمانید.

محوطه های باستانی چمیش رودبار در استان گیلان

از طرفی دیگر، سایت ویلا رابط به شما راهنمایی های لازم را در راستای اجاره ویلا در شمال می دهد تا با خیالی آسوده بتوانید تعطیلات خود را در محوطه های باستانی چم یش رودبار بگذرانید. گیلان یکی از استان های مهم ایران می باشد که توریست و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. در کنار بازدید از این مناطق گردشگری می توانید از محصولات کشاورزی موجود به ویژه زیتون و برنج استان گیلان نیز لذت ببرید. از دیگر جاهای دیدنی که در کنار محوطه های باستانی چمیش رودبار قرار دارد، می توان به محوطه های باستانی فیلده، شارف، جوبن رودبار، شهران و نیلی جان رودبار اشاره کرد. لذا حراجی اجاره ویلا با ارائه مکان های مناسب و امکانات لازم، از شما دعوت می کند که به گیلان و شهرستان های منحصر به فرد آن مسافرت کنید. هر نقطه از این استان برای گرفتن عکس نیز بی نظیر است و همچنین به شما کمک می کند که بهترین لحظات خود را به دور از هر گونه هیاهو، در آرامش و در دل طبیعت سپری نمایید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید