بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
دی 28, 1399

منطقه آغوزی سیاهکل ، ناحیه ای سبز و مثال زدنی در دل استان بی نظیر گیلان

منطقه آغوزی یکی از زیباترین و سبزترین مناطق استان گیلان است که در مسیر سیاهکل به دیلمان قرار دارد. در این ناحیه قله بلند و دیدنی درفک خودنمایی می­کند و آغوزی را به محلی عالی برای گردش در طبیعت تبدیل می­سازد. اگر می­خواهید سفری به شهرستان­های بی­نظیر سیاهکل و دیلمان داشته باشید، بازدید از منطقه آغوزی را از یاد نبرید.

منطقه آغوزی سیاهکل- منطقه آغوزی کجاست-آغوزی گیلان- (۲)

منطقه آغوزی سیاهکل ، ناحیه­ ای سبز و مثال زدنی در دل استان بی­نظیر گیلان

منطقه آغوزی

سیاهکل را شاید بتوان قسمتی از بهشت روی زمین دانست و منطقه آغوزی یکی از نواحی بسیار زیبا و سرسبز این بهشت است. شهرها و استان­های شمالی همگی به نحوی زیبایی­های منحصر به فردی دارند که باعث جذب مسافران بسیاری می­شود. البته در این بین جاذبه­ های زیادی وجود دارد که کمتر مورد توجه قرار می­گیرند. برای مثال شاید بسیاری از ما بارها و بارها به شمال کشور سفر کرده باشیم اما حتی نام آغوزی گیلان را هم نشنیده باشیم. در صورتی که این منطقه یکی از مناطق دیدنی و خارق العاده سیاهکل است که گردش در آن می­تواند لذت­بخش­ترین قسمت سفر ما باشد. اگر دوست دارید در مکان­های به گردش بپردازید که کمتر مورد توجه گردشگران بوده­اند می­توانید سری به منطقه اغوزی سیاهکل بزنید.

منطقه آغوزی سیاهکل- منطقه آغوزی کجاست-آغوزی گیلان- (۲)

منطقه آغوزی کجاست ؟

منطقه آغوزی کجاست ? برای رسیدن به این منطقه سبز و خوش آب و هوا کافیست راهی استان پرجاذبه گیلان شوید و سپس به دنبال شهرستان سیاهکل باشید. در ۱۵ کیلومتری مسیر سیاهکل به دیلمان به ناحیه سرسبز و حیرت انگیزی می­رسید که کوه بلند و دیدنی درفک را نیز در خود جای داده­ است. اینجا همان منطقه اغوزی است. برای سفر به این منطقه لازم است از چند روز قبل به کمک سایت­های رزرو ویلا مانند ویلا رابط، محل اسکان مناسبی را پیدا کرده و رزرو نمایید. به این ترتیب هنگام رسیدن به مقصد درگیر مسئله مهم اجاره ویلا در شمال نخواهید بود. حتی می­توانید از حراجی اجاره ویلا در سایت استفاده کرده و با بررسی گزینه­های موجود، یک ویلای عالی با قیمتی مناسب اجاره نمایید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید