بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
بهمن 20, 1399

منطقه لیلا کوه ، ییلاقی با مزارع چای و باغ های پرتقال

منطقه لیلا کوه یکی از ییلاق­های زیبا و بی­نظیر لنگرود است که در سه کیلومتری آن قرار دارد. این منطقه ییلاقی در میان گردشگران محبوبیت بسیار دارد زیرا مزارع چای سبز، باغ­های زیبا، آبشارها و چشمه­های دیدنی و … در آن به چشم می­خورد. همچنین وجود قهوه­سراهای بسیار در این منطقه، باعث شهرت بیشتر آن شده است.

منطقه لیلا کوه لنگرود - منطقه ییلاقی لیلاکوه-منطقه گردشگری لیلاکوه-منطقه توریستی لیلاکوه-مسیر لیلا کوه-لیلاکوه لنگرود (۱)

منطقه لیلا کوه، ییلاقی با مزارع چای و باغ­های پرتقال

منطقه لیلا کوه

اگر می­خواهید از یک ییلاق خارق العاده شمالی دیدن کنید، منطقه لیلا کوه لنگرود می­تواند بهترین انتخاب باشد. استان گیلان را می­توان یکی از زیباترین استان­های ایران دانست که هر نقطه از آن سبز و بی­نظیر است؛ از جمله منطقه ییلاقی لیلاکوه که با یک بار دیدن، عاشق آن خواهید شد. وجود مزارع دیدنی و سبز چای، چشمه­های و آبشارهای بسیار زیبا، جنگل­های حیرت­انگیز و باغ­های پرتقال، باعث شده­اند منطقه لیلا کوه به یکی از محبوب­ترین مناطق توریستی کشور تبدیل شود. خصوصاً وجود قهوه­سرا­های بسیار در مسیر لیلا کوه دلیل دیگری برای جذب مسافران است. بدون شک گردش در منطقه­ای که مکان­های متعددی برای استراحت و تجدید قوا دارد، باب میل همه گردشگران است.

منطقه لیلا کوه لنگرود - منطقه ییلاقی لیلاکوه-منطقه گردشگری لیلاکوه-منطقه توریستی لیلاکوه-مسیر لیلا کوه-لیلاکوه لنگرود (۲)

منطقه لیلا کوه که در واقع باید آن را منطقه گردشگری لیلاکوه بنامیم، در تمام فصل­های سال دیدنی و جذاب است. اما مانند تمام ییلاق­ها، بازدید از آن در فصل­های تابستان و بهار بیشتر توصیه می­شود. پیشنهاد می­کنیم تور یک روزه گردشگری ویژه­ای را به منطقه توریستی لیلاکوه اختصاص دهید و دل به جاده­های سبز این ییلاق و باغ­های بهشتی آن بزنید.

منطقه لیلا کوه کجاست؟

منطقه لیلا کوه لنگرود - منطقه ییلاقی لیلاکوه-منطقه گردشگری لیلاکوه-منطقه توریستی لیلاکوه-مسیر لیلا کوه-لیلاکوه لنگرود (۳)

ییلاق لیلاکوه

پیدا کردن این منطقه ییلاقی پرطرفدار اصلاً سخت نیست. زیرا اولاً فاصله بسیار کمی تا لنگرود دارد و دوماً به دلیل شهرت و معروفیت آن به راحتی با پرسیدن چند سؤال از محلی­ها می­توان آدرس آن را به دست آورد. برای رسیدن به منطقه لیلا کوه، باید از جهت جنوب غرب لنگرود، سه کیلومتر پیش بروید. به همین راحتی وارد ییلاق لیلاکوه لنگرود خواهید شد. تنها نکته­ای که باید مد نظر داشته باشید برنامه­ریزی برای اجاره ویلا در شمال است. از آنجایی که لنگرود و مناطق ییلاقی آن طرفداران بسیاری دارند، توصیه ما به شما رزرو ویلا پیش از سفر است. می­توانید این کار را به کمک ویلا رابط انجام دهید و حتی از طرح حراجی اجاره ویلای آن نیز استفاده کنید. به این ترتیب بدون هیچ گونه نگرانی می­توانید برای بازدید از منطقه لیلا کوه راهی سفر به گیلان شوید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید