بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
فروردین 2, 1399

نحوه محافظت از خود در هنگام مسافرت در هنگام شیوع کرونا ویروس

پیشنهاد اصلی در زمان اپیدمی کرونا ویروس قرنطینه خانگی و قطع ارتباط زنجیره افراد می باشد تا از شیوع ویروس جلوگیری شود به هر حال اگر مجبور به سفر شدید نکاتی لازم است که باید آنرا رعایت کنید.

ممنوعیت سفر در شیوع کرونا ویروس

همه در مورد کرونا ویروس جدید صحبت می کنند ، و تفکیک بین حقایق ، اطلاعات نادرست ، اقدامات احتیاطی و واکنش بیش از حد دشوار است. در سرتاسر جهان ، اقدامات لازم برای کنترل و مهار ویروس انجام می شود ، صحبت های ها براساس شواهد علمی است به این دلیل که به نظر می رسد این کار درستی است. با این حال ، تعداد بیشتری از کشورها تصمیمات خود را براساس توصیه های سازمان بهداشت جهانی اجرا می کنند.

[fvplayer id=”1″]

اواسط ماه مارس توصیه هایی از بسیاری از کشورها ارائه شده که شهروندان آنها را مجدداً از مسافرت های غیرمجاز نه تنها به نقاط داغ COVID-19 بلکه در هر نقطه دیگری در خارج از کشور ممانعت می کند. همچنین بسیاری از کشورها توصیه می کنند که شهروندان از تعطیلات و سفرهای کاری در هر نقطه ای بپرهیزند.

مشاوره مفید برای مسافران

در اینجا ، نکاتی مفید و کاربردی را برای مسافران در مورد coronavirus ارائه می دهیم:

· همانطور که همیشه باید این کار را انجام دهید ، از تمیز نگه داشتن و ضد عفونی بودن اطمینان حاصل کنید و از تماس دست با دهان ، بینی یا گوش خودداری کنید.

· ماسک ها مانع ابتلا به ویروس کسی نمی شوند بلکه خطر ابتلا به ویروس آن را کاهش می دهند.

· هیچ وقت در مورد ایمنی تردید نکنید.

· به جای اینکه گرفتار احساسات گرایی رسانه ای شوید ، همه چیز را آنگونه که هست رعایت کنید.

· هزینه های سفر را حتما با کارت اعتباری پرداخت کنید.

اگر احساس می کنید از خانه بودن دور هستید اضطراب دارید ، سفر خود را برای زمان دیگری برنامه ریزی کنید.

اگر سفر شما برگشت به خانه می باشد باید بسیار دقت کنید که آلوده به کرونا ویروس نشده باشید و مدتی خود را در قرنطینه نگهداری کنید اگر علائمی شبیه به آنفلونزا یا سرماخودرگی دارید اکیداً از بازگشت به خانه تا اطمینان نهایی از سلامتی خود پرهیز نمایید و از ارتباط به سایر افراد خودداری نمایید.

اگر با خودرویی سفر می کنید که افرادی که نمی شناسید با شما همسفر هستند بسیار مراعات کنید که توسط دیگران آلوده نشوید، و حتما شیشه خودرو را برای تهویه مناسب هوا پایین بیاورید و از ماسک و دستکش استفاده نمایید.

اکیداً توصیه می شود از سفر به نقاطی که کرونا در آن شیوع پیدا نموده است پرهیز نمایید و با کمک به قطع زنجیره شیوع ویروس به حفظ سلامت خود و اطرافیان سهیم باشیم.

آنچه را که ما باشما درمیان گذاشتیم ، از منابع سازمان بهداشت جهانی (WHO) استفاده شده است.

 

دسته بندی: اطلاعات سفر
اشتراک گذاری

پاسخ دهید