بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آذر 28, 1399

پارک جنگلی بی بی یانلو از جاذبه های گردشگری آستارا | بی بی یانلو کجاست ؟

پارک جنگلی بی بی یانلو کجاست ؟ در روستایی به همین نام واقع شده است. روستای بی بی یانلو یکی از روستاهای شهر آستارا از استان گیلان می باشد. این روستا دارای جمعیت ۴۰-۴۵ نفری است. این روستا یک روستای مرزی است و از شمال با کشور جمهوری آذربایجان همسایه می باشد.

پارک جنگلی بی بی یانلو از جاذبه های گردشگری آستارا (۱)

پارک جنگلی بی بی یانلو در روستایی به همین نام واقع شده است. روستای بی بی یانلو یکی از روستاهای شهر آستارا از استان گیلان می باشد. این روستا دارای جمعیت ۴۰-۴۵ نفری است. این روستا یک روستای مرزی است و از شمال با کشور جمهوری آذربایجان همسایه می باشد. پارک بی بی یانلو در این روستا و با مساحت تقریبی ۱۵۰۰ هکتار بوده و بخشی از جنگل های هیرکانی و علی میان بند را شامل می شود. این پارک در کنار جاده اردبیل به آستارا قرار دارد و فاصله اش با آستارا حدود ۵ کیلومتر است.

پارک جنگلی بی بی یانلو از جاذبه های گردشگری آستارا (۳)

پارک بی بی یانلو کجاست ؟ از جنوب به بخش های کوهستانی وصل می شود به همین دلیل در این جنگل چند کوه را می توان دید که در مه جنگل های شما قرار گرفتند. نزدیک به چهل درصد از مساحت آستارا را جنگل ها فرا گرفتند، برای دوستداران طبیعت گردی این شهر می تواند گزینه خوبی برای مسافرت باشد. برای اطلاع از امکانات اجاره ویلا در آستارا و استفاده از تور یک روزه گردشگری در این شهر می توانید به سایت ویلا رابط مراجعه کرده و آشنایی کامل با این شهر و جاذبه های گردشگری آن پیدا کنید.

پارک جنگلی بی بی یانلو از جاذبه های گردشگری آستارا (۲)

پارک جنگلی بی بی یانلو با تنوع گیاهان جنگلی

اگر فصل بهار را برای بازدید از پارک جنگلی بی بی یانلو در نظر گرفته باشید از دیدن طراوت و سبزی درختان جنگل لذت خواهید برد و اگر در پاییز برگ ریزان به این جنگل مسافرت کنید، جشنواره ای از رنگ های پاییزی مثل یک تابلو نقاشی در جلو چشمان شما خواهد بود. در این جنگل درختانی مثل بلوط، توسکا، گیلاس وحشی، گردو، راش و شمشاد جنگلی را می توانید ببینید. امکاناتی مانند آلاچیق و مکان هایی برای نشستن در این جنگل برای مسافران در نظر گرفته شده است. در جنگل صدای پای آب را نیز می شنوید که در رود هایی کوچک و بزرگ جریان دارد.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید