بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آبان 12, 1399

پارک جنگلی سفید آب رودسر | منطقه سفید آب رحیم آباد رودسر و چشمه های بکر

پارک جنگلی سفید آب رودسر در منطقه سفید آب رحیم آباد یکی از زیباترین مناطق جنگلی استان گیلان است که با وجود چشمه­ای پرآب و بکر در دل آن، تبدیل به محلی پرطرفدار برای گردشگران شده است. همچنین وجود پارک جنگلی سفید آب در این منطقه باعث جذب بیشتر مسافرانی می­شود که عاشق طبیعت گردی و لذت بردن از مناظر سبز شمال و رودخانه­های پرآب هستند.

پارک سفید آب رودسر پارک جنگلی سفید اب رودسر پارک جنگلی رودسر ویلارابط جاذبه گردشگری گیلان (۳)

منطقه سفید آب رحیم آباد رودسر، نمونه کامل طبیعتی زیبا و چشمه ­های بکر

همانطور که می­دانید رودسر یکی از شهرهای بسیار زیبای شمال ایران به شمار می­رود که از نظر جاذبه­های گردشگری و طبیعت بکر و زیبا، زبانزد خاص و عام است. یکی از مناطق دیدنی و مورد علاقه گردشگران، منطقه سفید آب رحیم آباد رودسر است که در فاصله ۵۰ کیلومتری رودسر قرار دارد. نام سفید آب از چشمه­ای گرفته شده که تقریباً در ۲۵ کیلومتری رحیم آباد و در روستایی که امروزه به سفید آب معروف شده است، جای دارد و محلی­ها به آن وَپَرسَر یا وفرسر نیز می­گفته­اند.

پارک سفید آب رودسر پارک جنگلی سفید اب رودسر پارک جنگلی رودسر ویلارابط جاذبه گردشگری گیلان (۱)

اگر عاشق چشمه­ های بکر و زیبا هستید، سری به رودخانه سفید آب رودسر بزنید

چشمه سفید آب

کافی است عبارت چشمه سفید آب رحیم آباد را در گوگل جستجو کنید تا با تعداد زیادی از تصاویر بسیار زیبا و خارق العاده از منظره بکر و جنگلی منطقه سفید اب رحیم آباد رودسر روبرو شوید. روستای سفید آب، که به واسطه وجود این چشمه پرآب و دیدنی، به شهرت رسیده است، در دل جنگل قرار دارد. این روستا محل مناسبی برای عاشقان طبیعت است تا با عبور از میان درختان و قدم زدن کنار چشمه­ها و آبشارهای کوچکی که از چشمه اصلی سفید آب سرچشمه می­گیرند، حال و هوایی تازه کنند و خاطره­ای سبز از مناطق زیبای شمال خصوصاً منطقه سفیدآب رودسر برای خود بسازند.

پارک سفید آب رودسر پارک جنگلی سفید اب رودسر پارک جنگلی رودسر ویلارابط جاذبه گردشگری گیلان (۲)

پارک جنگلی سفید آب رودسر را از دست ندهید

پارک جنگلی سفید آب رودسر

پارک جنگلی سفید آب، دقیقاً همان جایی است که برای راهپیمایی و لذت بردن از مناظر جنگلی به آن احتیاج دارید. می­توانید هنگام سفر به شمال کشور ابتدا محل اسکان و در واقع راحت­ترین ویلا شمال را با کمک ویلا رابط و در نزدیکی رودسر انتخاب کنید و سپس برای گردش و لذت بردن از طبیعت به سمت منطقه سفیداب رحیم آباد رودسر حرکت کنید. در این گردش می­توانید هم از زیبایی­های این روستای دیدنی حظ ببرید و هم از امکاناتی که در پارک جنگلی سفید آب برای شما در نظر گرفته شده است، استفاده نمایید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید