بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آذر 6, 1399

پارک جنگلی کندلات رودبار در استان گیلان

روستای کندلات از روستاهای دیدنی که از توابع شهرستان رودبار و بخش بلوکات می باشد. در این روستا جاهای زیادی برای گشت و گذار وجود دارد که مسافران برای مشاهده آنها از نزدیک حتی به کمک تور یه روزه گردشگری نیز به اینجا سفر می کنند. پارک جنگلی کندلات رودبار یکی از معروف ترین نقاط در این روستا و شهرستان رودبار است.

پارک جنگلی کندلات رودبار در استان گیلان

استان گیلان به خاطر طبیعت زیبا و سرسبزی که دارد، یکی از مهم ترین استان های ایران برای مسافرت محسوب می شود. روستای کندلات از روستاهای دیدنی که از توابع شهرستان رودبار و بخش بلوکات می باشد. در این روستا جاهای زیادی برای گشت و گذار وجود دارد که مسافران برای مشاهده آنها از نزدیک حتی به کمک تور یه روزه گردشگری نیز به اینجا سفر می کنند. پارک کندلات رودبار یکی از معروف ترین نقاط در این روستا و شهرستان رودبار است. در داخل پارک جنگلی کندلات رودبار امکانات تفریحی زیادی وجود دارد که برایتان بی نهایت لذت بخش خواهد بود. با رزرو ویلا شمال به راحتی می توانید از چند روزی را مهمان این روستای سر سبز باشید و در همچنین وقت زیادی را در پارک جنگلی کندلات رودبار سپری نمایید. در زبان دیلمی معنی ” کندلات ” به زمین های کشاورزی گفته می شود و دلیل این نامگذاری کاملاً مشخص است.

پارک جنگلی کندلات رودبار در استان گیلان (۱)

پارک جنگلی کندلات رودبار از جاذبه های گردشگری گیلان

آبشار آلوبن، جنگ های سر سبز هیرکانی، رودخانه سفید رود از جمله جاهای دیدنی که در نزدیکی پارک جنگلی کندلات رودبار قرار گرفته اند. در این پارک جنگلی درختان انجیلی وجود دارد که علاوه بر فصل بهار در فصل پاییز به خاطر ترکیب رنگ های سبز، زرد و نارنجی، قرمز پارک جلوه منحصر به فردی به خود می گیرد و هر بیننده ای را جذب می کند. با اجاره ویلا در شمال تعطیلات خود را به بهترین شکل ممکن در روستای کندلات و در کنار مردم مهمان نواز آن بگذرانید. همچنین از صنایع دستی روستای کندلات هم می توانید وسایل مورد علاقه خود را تهیه کنید. پارک جنگلی پوشش گیاهی متراکم و انبوه و با هوای اقلیمی زیستگاه جانوران مختلفی مانند شغال، لاک پشت، دارکوب و سینه سرخ و دیگر حیوانات می باشد. لذا با سفر به روستای سرسبز کندلات از زیبایی های موجود در خود روستا و مناطق دیدنی اطراف آن دیدن نمایید و از سوغاتی های موجود در روستا به دیار خود ببرید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید