بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آذر 27, 1399

پارک جنگلی کیاشهر از زیباترین پارک های ایران

پارک جنگلی کیاشهر جایی که دریا و جنگل به هم می پیوندند و منظره ای بسیار زیبا برای بازدید کنندگان به وجود می آورند. کیاشهر با فاصله چند کیلومتری از شهر آستانه اشرفیه و در استان گیلان قرار گرفته است. این شهر دارای چندین جاذبه طبیعی برای گردشگران می باشد.

پارک جنگلی کیاشهر از زیباترین پارک های ایران (۱)

پارک جنگلی کیاشهر جایی که دریا و جنگل به هم می پیوندند و منظره ای بسیار زیبا برای بازدید کنندگان به وجود می آورند. کیاشهر با فاصله چند کیلومتری از شهر آستانه اشرفیه و در استان گیلان قرار گرفته است. این شهر دارای چندین جاذبه طبیعی برای گردشگران می باشد. سفیدرود، تالاب بوجاق و پارک در نزدیکی هم قرار دارند، و هر سه مکان گردشگری را می توان در یک روز بازدید کرد. در داخل شهر کیاشهر جنگلی به وسعت تقریبی ۱۸ هکتار وجود داشت که این جنگل به پارک تبدیل شده است.

پارک جنگلی کیاشهر از زیباترین پارک های ایران (۲)

شمال ایران با جنگل و دریا همیشه پذیرای مهمانان زیادی از داخل و خارج ایران می باشد. همجواری این دو در کیاشهر منظره شگفت انگیزی را بوجود آورده است. اگر می خواهید به مناطق شمالی ایران سفر کنید، به سایت ویلا رابط مراجعه کنید تا اطلاعات کافی در مورد نقاط جذاب گردشگری بدست بیارید و امکانات رفاهی مانند اجاره ویلا در شمال با قیمت مناسب را پیدا کنید. در این پارک کیاشهر بیشترین درختان  از نوع توسکا ساحلی می باشد.

پارک جنگلی کیاشهر پارکی برای همه فصول

در جوار پارک ساحلی کیاشهر، تالاب بوجاق قرار دارد که زیستگاه انواع پرندگان از سراسر جهان است و یک پل چوبی ما بین جنگل و تالاب ساخته شده که از وسط نیزارها عبور می کند و به دریا می رسد، این پل طولانی ترین پل چوبی استان گیلان است. این پارک همچنین با مزارع برنج همسایه است. در پارک جهت رفاه مسافرین امکاناتی مانند آلاچیق، مکان هایی جهت چادر زدن، سرویس بهداشتی و نمازخانه ساخته شده است. در تمام فصول سال می توان به کیاشهر مسافرت کرد، در پاییز به علت مهاجرت انواع پرندگان به تالاب نزدیک پارک، سفر به کیاشهر و دیدن پرندگان مهاجر و پاییز برگ ریزان در پارک جنگلی این شهر لطف خاص خود را دارد. علاقمندان به مسافرت حتی می توانند با همراهی تور یک روزه گردشگری به این شهر آمده و از طبیعت بکر آن استفاده کنند.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید