بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
بهمن 25, 1399

پارک ساحلی تولم شهر ، بهترین مکان برای رفع خستگی مسافران

پارک ساحلی تولم شهر در جایی از مسیر انزلی به آستارا و در ضلع غربی، به پارک تولم شهر می­رسید که در کنار یک رودخانه زیبا واقع شده است. اگر خسته راه هستید و یا اگر می­خواهید کمی در فضای آزاد و زیبای یک شهر شمالی گردش کنید، این پارک می­تواند بهترین گزینه باشد. پارک تولم شهر دارای امکانات بهداشتی و رفاهی است و محوطه­ای نیز برای بازی کودکان دارد.

تولم شهر در صومعه سرا-پارک تولم شهر پارک ساحلی تولم شهر

پارک تولم شهر ، بهترین مکان برای رفع خستگی مسافران

اگر قصد دارید به شمال کشور و نواحی صومعه سرا و انزلی سفر کنید، پارک تولم شهر یا مرجقل می­توان یک مکان عالی برای رفع خستگی راه و گذران اوقاتی خوش باشد. می­توان ادعا کرد تمام شهرها و شهرستان­های شمال کشور، هر چقدر هم کوچک باشند دارای مکان­های دیدنی و طبیعت زیبا هستند. وجود این پارک ساحلی با محیطی دلنشین و سبز اثباتی برای این ادعا است. پارک تولم شهر در کنار یک رودخانه زیبا قرار گرفته است و از دو طرف به پل محدود می­شود. امکانات بسیاری اعم از محوطه بازی برای کودکان، امکانات بهداشتی و البته رفاهی و … در این پارک مهیا شده است. همچنین وجود پاسگاه پلیس و محل­هایی برای اقامت، آن را به فضایی امن و راحت برای گردشگران تبدیل می­سازد.

اگر قصد دارید به گیلان سفر کنید و از پارک ساحلی تولم شهر در صومعه سرا نیز دیدن نمایید، باید بگوییم هر فصلی از سال را که انتخاب کنید زیبایی­های خاصی را خواهید دید. اما با این حال توصیه می­کنیم حتماً یک بار در فصل پاییز نیز به این منطقه و خصوصاً به این پارک ساحلی خوش منظره، سر بزنید. بدون شک شهرهای شمالی نه فقط در تابستان بلکه در پاییز و زمستان نیز جذابیت­های منحصر به فردی دارند.

تولم شهر در صومعه سرا-پارک تولم شهر پارک ساحلی تولم شهر

آدرس دقیق پارک ساحلی تولم شهر کجاست؟

اگر از سمت انزلی به آستارا به راه بیفتید این پارک را در ضلع غربی و البته در غرب تولم شهر خواهید یافت. یکی از مزیت­های پارک تولم شهر این است که جزئی از شهر محسوب می­شود. به همین دلیل از بابت امنیت آن نگرانی نخواهید داشت و به راحتی می­توانید چند ساعتی را با خیال آسوده در آن سپری کنید. به یاد داشته باشید برای بازدید از پارک ساحلی تولم شهر صومعه سرا و سایر جاذبه­های دیدنی این منطقه از گیلان، بهتر است از قبل محل اسکان خود را رزرو کرده باشید. از آن­جایی که گیلان یکی از پرمسافرترین استان­های کشور است، بسیاری از مواقع اجاره ویلا شمال در این استان و خصوصاٌ شهرهای پرطرفدار، سخت می­شود. می­توانید سری به سایت ویلا رابط بزنید و گزینه­های اسکان موجود در آن را بررسی کنید. همچنین با ورود به سایت قادر خواهید بود طرح­های حراجی اجاره ویلا در نزدیکی پارک ساحلی تولم شهر و سایر نقاط گیلان را ببینید و از انواع تور یک روزه گردشگری مجموعه ویلا رابط استفاده نمایید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید