بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
دی 10, 1399

پارک قدس رشت : پارک بزرگ و خوش آب و هوای شهر رشت در دل باغی قدیمی

پارک قدس رشت یکی از جاذبه­ های طبییع و پرطرفدار رشت به شمار می­رود که بسیاری از گردشگران را به سمت خود می­کشاند. این پارک در باغ محتشم رشت قرار دارد و یک عمارت قدیمی زیبا به نام کلاه فرنگی را نیز در دل خود جای داده است. منظره سبز پارک قدس رشت آن را به محلی عالی برای گذران اوقات فراغت و گردش تبدیل می­سازد.

پارک قدس رشت شهربازی-عکس پارک قدس رشت-پارک قدس رشت کجاست-

پارک بزرگ و خوش آب و هوای شهر رشت در دل باغی قدیمی

بدون شک در شهری مانند رشت، پارک­های سرسبز و دیدنی زیادی می­توان یافت که بازدید از آن­ها می­تواند برای گردشگران دلنشین باشد. یکی از این پارک­ها که محبوبیت زیادی بین اهالی رشت و همچنین مسافران دارد، پارک رشت نامیده می­شود و در باغ محتشم قرار دارد. این پارک با وجود یک عمارت باشکوه قدیمی در ضلع جنوبی آن (که عمارت کلاه فرنگی نامیده می­شود)، به یکی از مهم­ترین و پرترددترین پارک­های شهر تبدیل شده است.

پارک قدس رشت شهربازی-عکس پارک قدس رشت-پارک قدس رشت کجاست-۱۱ (۱)

پارک قدس رشت کجاست ؟

این پارک در جنوب شهر رشت قرار دارد. کافیست عکس پارک قدس رشت را ببینید تا حتماً در سفر بعدی خود، بازدید از آن را در برنامه گردش خود قرار دهید. مطمئناً پیدا کردن آدرس چنین پارک پرطرفداری برای شما سخت نخواهد بود. می­توانید از نقشه کمک بگیرید و یا از اهالی درباره خیابان حافظ سوال کنید تا به سادگی این پارک زیبا و بزرگ را بیابید و از مناظر زیبای آن لذت ببرید. البته پارک قدس رشت شهربازی خوبی را نیز در خود جای داده است که برای شما امکان گردشی پرهیجان را فراهم می­آورد.

پارک قدس رشت شهربازی-عکس پارک قدس رشت-پارک قدس رشت کجاست-۱۱ (۲)

معمولاً در سفر به شمال، اصلی­ترین دغدغه، پیدا کردن ویلا شمال مناسب و مقرون به صرفه است که گاهی انرژی و زمان زیادی را از مسافران می­گیرد. برای حل این مشکل می­توانید از سایت ویلا رابط کمک بگیرید و با بررسی ویلاها و سوئیت­های مختلف در مناطق گوناگون، بهترین گزینه را انتخاب و رزرو نمایید. حتی می­توانید از حراجی اجاره ویلا این سایت نیز استفاده کنید و با هزینه کمتر، ویلای دلخواه خود را اجاره کنید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید