بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
فروردین 30, 1400

پارک کروکودیل قشم (نوپک)، زیستگاه ۱۰۰ کروکودیل منحصر به فرد

پارک کروکودیل قشم یکی از متفاوت‌ترین جاذبه‌هایی است که در ایران پیدا می‌کنید. شبیه این پارک در کل خاورمیانه وجود ندارددر سال ۱۳۸۹ با ۸ کروکودیل راه‌اندازی شد و در حال حاضر ۱۰۰ کروکودیل را به همراه حیواناتی دیگر در خود جای داده است. این پارک منحصر به فرد در ۷ کیلومتری بزرگ‌راه قشم به درگهان قرار دارد.

پارک کروکودیل نوپک قشم-قیمت ورودی پارک کروکودیل قشم-پارک کروکودیل نوپک جزیره قشم-پارک کروکودیل در قشم-ساعت کار پارک کروکودیل قشم

پارک کروکودیل قشم (نوپک)، زیستگاه ۱۰۰ کروکودیل منحصر به فرد

پارک کروکودیلقشم (نوپک) یکی از منحصر به فردترین جاذبه‌های گردشگری ایران است که در کل خاورمیانه نظیر آن وجود ندارد. نکته جالب این است که این پارک تنها محلی برای به نمایش گذاشتن این حیوانات عجیب و خاص نیست بلکه همچنین محلی برای پرورش و تکثیر این موجودات به شمار می‌رود. اگر دوست دارید از یک جاذبه بسیار مهیج و متفاوت دیدن کنید، پارک کروکودیل نوپک قشم بهترین گزینه برای شماست.

پارک کروکودیل قشم در سال ۱۳۸۹ در این جزیره دیدنی راه‌اندازی شد. در ابتدا این پارک تنها ۸ کروکودیل را در خود جای داده بود که از کشور مالزی وارد ایران شده بودند. اما به مرور به تعداد کروکودیل‌ها افزوده شد و امروزه به عنوان یک مجموعه منحصر به فرد در کشور و منطقه شناخته می‌شود. اگر دوست دارید بزرگ‌ترین کروکودیل ایران را با ۲۶ سال سن ببینید، حتماً سری به پارک کروکودیل قشم بزنید. البته در حال حاضر این پارک زیست‌گاه ۱۰۰ کروکودیل محسوب می‌شود و حیوانات زیبای دیگری را نیز در خود جای داده است. در نظر داشته باشید که کروکودیل در میان تمام خزندگان، بزرگ‌ترین خزنده محسوب می‌شود. پس لازم است خود را برای آن‌چه قرار است در پارک کروکودیل در قشم ببینید آماده نمایید.

پارک کروکودیل نوپک قشم-قیمت ورودی پارک کروکودیل قشم-پارک کروکودیل نوپک جزیره قشم-پارک کروکودیل در قشم-ساعت کار پارک کروکودیل قشم

پارک کروکودیل قشم کجاست؟

پارک کروکودیل نوپک جزیره قشم در بزرگ‌راه قشم به درگهان (۷ کیلومتری بزرگ‌راه) واقع شده است و از آن‌جایی که یکی از مراکز دیدنی و معروف جزیره محسوب می‌شود، با کمی پرس‌وجو به راحتی می‌توانید آن را پیدا کنید. در روزهای معمولی ساعت کار پارککروکودیل قشم از هشت صبح تا هشت شب است. اما در روزهای تعطیل این پارک تا ساعت ۱۰ شب به فعالیت خود ادامه می‌دهد. همچنین در ایام ماه مبارک رمضان این پارک صبح‌ها از ۹ تا ۱۳ و بعد از ظهر از ۶ تا ۸ شب باز است. تا سال ۱۳۹۹ قیمت ورودی پارککروکودیل قشم برابر با ۱۵ هزار تومان (برای بزرگسالان) بوده است. می‌توانید برای اطلاع دقیق از قیمت بلیط با شماره ۰۷۶۹۱۰۲۶۰۱۷ تماس حاصل نمایید. یکی از جاذبه های گردشگری بسیار زیبای قشم است که در جای دیگر ایران وجود ندارد حتماً بازدید از این پارک را به شما پیشنهاد می کنیم.

اگر قصد سفر به قشم یا هر یک از دیگر شهرهای توریستی ایران را دارید، می‌توانید برای مهیا ساختن محل اقامت، از سایت‌های اجاره ویلا و هتل مانند ویلا رابط کمک بگیرید. این سایت امکان اجاره ویلا در شمال و دیگر شهرهای ایران را به صورت اینترنتی و با قیمت‌هایی بسیار مناسب، تحت عنوان حراجی اجاره ویلا برای شما فراهم آورده است.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید