بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آذر 10, 1399

پل سیاهرود کجاست ؟ (پهلوی اول) رودبار در استان گیلان

سیاهرود رودبار کجاست ? پل سیاهرود (پهلوی اول) رودبار که جزء آثار ملی ایران می باشد قدمت آن به دوره پهلوی می گردد. پل سیاهرود (پهلوی اول) رودبار کجاست؟ این پل در شهرستان رودبار، بخش مرکزی روستای اسکولک بنا شده است. طول و عرض پل سیاهرود به ترتیب ۲۰ و ۷/۵ متر می باشد. در احداث پل سیاهرود (پهلوی اول) رودبار از آجر و ملات ساروج استفاده شده است.

پل سیاهرود رودبار کجاست پل سیاه رود رودبار گیلان پل های گیلان جاذبه گیلان

پل سیاهرود رودبار که جزء آثار ملی ایران می باشد قدمت آن به دوره پهلوی می گردد. پل سیاهرود رودبار کجاست ؟ این پل در شهرستان رودبار، بخش مرکزی روستای اسکولک بنا شده است. طول و عرض پل سیاهرود به ترتیب ۲۰ و ۷/۵ متر می باشد. در احداث پل سیاهرود (پهلوی اول) رودبار از آجر و ملات ساروج استفاده شده است که نشان می دهد این پل مربوط به دوره قاجار نمی باشد. تور یک روزه گردشگری به شما این امکان را می دهد که با پل سیاهرود (پهلوی اول) رودبار از نزدیک آشنا شوید. با اجاره ویلا شمال شما می توانید چند روزی را مهمان روستای اسکولک باشید و از زیبایی های موجود در اینجا لذت ببرید.

پل سیاهرود ( پهلوی اول ) رودبار در استان گیلان

از طرفی دیگر، سایت ویلا رابط به شما راهنمایی های لازم را در راستای اجاره ویلا در شمال می دهد تا با خیالی آسوده بتوانید تعطیلات خود را در پل سیاهرود (پهلوی اول) رودبار بگذرانید. گیلان یکی از استان های مهم ایران می باشد که توریست و گردشگران زیادی را به خود جذب می کند. در کنار بازدید از این مناطق گردشگری می توانید از محصولات کشاورزی موجود به ویژه زیتون و برنج استان گیلان نیز لذت ببرید. طبیعت بکر و چشم اندازهای طبیعی آن در هر چهار فصل سال از زیبایی خاصی برخوردار هستند.

در فصل پاییز طبیعت در ترکیبی از رنگ های زرد، قرمز و نارنجی جلوه ویژه ای به روستای اسکولک می دهد. حراجی اجاره ویلا در این روستا با قیمتی مناسب و ارائه امکانات لازم از شما دعوت می کند که به گیلان و شهرستان های منحصر به فرد آن مسافرت کنید. هر نقطه از این دیار برای گرفتن عکس نیز بی نظیر است و همچنین به شما کمک می کند که ساعاتی را به دور از هر گونه هیاهو و در آرامش سپری نمایید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید