بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آذر 5, 1399

چراغعلی تپه یا تپه باستانی مارلیک با قدمتی بیش از ۳۰۰۰ سال رودبار در استان گیلان

چراغعلی تپه یا تپه باستانی مارلیک با قدمتی بیش از ۳۰۰۰ سال رودبار که در شهرستان رحمت آباد بلوکات واقع شده است، جزء آثار ملی ایران محسوب می شود. این تپه یکی از مکان های پربازدید رودبار است که هر سال مردم زیادی به این مناطق مسافرت می کنند. اکثر مسافران به کمک تور یک روزه گردشگری از چراغعلی تپه یا تپه باستانی مارلیک با قدمتی بیش از ۳۰۰۰ سال رودبار بازدید می نمایند.

تپه باستانی مارلیک رودبار تپه مارلیک تپه مارلیک کجاست موزه گنج مارلیک موزه رشت (۲)

چراغعلی تپه یا تپه باستانی مارلیک با قدمتی بیش از ۳۰۰۰ سال رودبار که در شهرستان رحمت آباد بلوکات واقع شده است، جزء آثار ملی ایران محسوب می شود. این تپه یکی از مکان های پربازدید رودبار است که هر سال مردم زیادی به این مناطق مسافرت می کنند. اکثر مسافران به کمک تور یک روزه گردشگری از چراغعلی تپه یا تپه مارلیک با قدمتی بیش از ۳۰۰۰ سال رودبار بازدید می نمایند.

تپه باستانی مارلیک رودبار تپه مارلیک تپه مارلیک کجاست موزه گنج مارلیک موزه رشت (۱)

اگر از دیدن مکان های تاریخی و باستانی لذت می برید، حتما از اینجا دیدن نمایید. در صورت تمایل برای گذراندن تعطیلات در چراغعلی تپه یا تپه مارلیک با قدمتی بیش از ۳۰۰۰ سال رودبار می توانید با اجاره ویلا در شمال به استان گیلان و شهرهای آن مسافرت نمایید. سایت ویلا رابط با ارائه راهنماهای لازم در رابطه با اجاره ویلا شمال به شما کمک می کند تا با خیالی راحت به تپه مارلیک رودبار سفر کنید. علاوه بر قدمت بالای این منطقه، شما در اینجا از هوای مطبوع و زیبایی های موجود در طول مسیر نیز لذت خواهید برد.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید