بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آبان 23, 1399

چشمه آبگرم ماست خور (منجیل) رودبار از جاذبه های گردشگری در گیلان

چشمه آبگرم ماست خور (منجیل) یا ماستخور رودبار در غرب سد منجیل و پنج کیلومتری رودبار در دهکده ماست خور قرار دارد. مردم دهکده ماست خور بر این باورند که آب این چشمه در درمان دردهای استخوانی و مفصلی تاثیر بسزایی دارد. چشمه آبگرم ماست خور (منجیل) رودبار یکی از زیباترین جاهای دیدنی در استان گیلان محسوب می شود.

چشمه آبگرم ماست خور چشمه آبگرم ماستخور (۱)

چشمه آبگرم ماست خور (منجیل) رودبار در غرب سد منجیل و پنج کیلومتری رودبار در دهکده ماست خور قرار دارد. مردم دهکده ماست خور بر این باورند که آب این چشمه در درمان دردهای استخوانی و مفصلی تاثیر بسزایی دارد. چشمه آبگرم ماستخور (منجیل) رودبار یکی از زیباترین جاهای دیدنی در استان گیلان محسوب می شود. افراد علاقمند به بازدید از اینجا می توانند به کمک تور یک روزه گردشگری به این دهکده توریستی سفر کنند. مردم دهکده ماست خور انسان های خونگرم و با صفا هستند و شما از بودن در کنار آنها احساس خوشایندی پیدا خواهید کرد. سایت ویلا رابط به شما توصیه می کند در صورت تمایل، با اجاره ویلا شمال چند روزی را در این دهکده و در دل طبیعت و در کنار مردمان متواضع این منطقه سپری کنید.

چشمه آبگرم ماست خور (منجیل) رودبار در استان گیلان

استان گیلان یکی از معروف ترین استان های ایران از لحاظ گردشگری است زیرا هر سال و در تمامی فصل ها مردم مشتاق بازدید از اینجا و شهر و روستاهای اطراف آنها هستند. در این مناطق علاوه بر طبیعت و چشم اندازهای سرسبز، باغات زیتون نیز به فراوانی قابل مشاهده هستند و شما هم می توانید زیتون و برنج برای مصرف خود از اینجا به صورت تازه تهیه نمایید. اجاره ویلا در شمال با ارائه امکانات عالی پذیرای شما برای بازدید از چشمه آبگرم ماست خور (منجیل) رودبار می باشد. مردم این روستا و علی آباد از چشمه آبگرم ماستخور (منجیل) رودبار با انتقال آب به خزینه های هدایت برای استحمام خود استفاده می کنند. مسافران هم می توانند برای مدتی در داخل آبگرم جوشان از سطح زمین بنشینند و از حضور در طبیعت لذت ببرند. در طول مسافرت خود حتی از غذاهای محلی و لذیذ این مناطق غافل نباشید چون بی شک متفاوت ترین غذاها و برنج اصل و خالص را در اینجا خواهید دید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید