بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
دی 10, 1399

چشمه آب شور لاکان رشت، چشمه ای شفابخش در نزدیکی روستای آقا دانا پیر

چشمه آب شور لاکان رشت یکی از چشمه ­های معروف گیلان است که در جنگلی انبوه و سبز قرار دارد. این چشمه به دلیل آب شوری که دارد به شفابخش بودن مشهور شده است و بسیاری از بازدیدکنندگان و اهالی برای درمان بیماری­های پوستی خود به این چشمه مراجعه می­کنند. چشمه ی آبشور لاکان در جنوب رشت و در جاده رشت-لاکان واقع است

چشمه آب شور لاکان گیلان- چشمه ی آب شور لاکان-آدرس چشمه آب شور لاکان-تصاویر چشمه آب شور لاکان- چشمه آب شور لاکان رشت کجاست۲

 چشمه آب شور رشت ، چشمه­ای شفابخش در نزدیکی روستای آقا دانا پیر

چشمه­ ها یکی از جاذبه ­های طبیعی پرطرفدار برای گردشگران و مسافران به شمار می­روند. اغلب در مناطق سرسبز و خوش آب و هوا یک یا چند چشمه معروف وجود دارد که گردشگران را به سمت خود جذب می­کند. یکی از چشمه­های پرطرفدار گیلان که میان مسافران محبوبیت زیادی دارد، چشمه آب شور رشت است. نمک موجود در آب این چشمه را به چشمه­ای شفابخش مشهور کرده است به طوری که بسیاری از افراد برای درمان برخی بیماری­ها مانند مشکلات پوستی به چشمه ی آبشورلاکان سر می­زنند.

چشمه آب شور لاکان گیلان- چشمه ی آ ویر چشمه آب شور لاکان- چشمه آب شور لاکان رشت کجاست (۱)

چشمه آب شور لاکان رشت کجاست ؟

پیدا کردن آدرس چشمه آب شور لاکان چندان کار سختی نیست. این چشمه در جنوب رشت و در جاده رشت-لاکان قرار دارد. چشمه آبشور لاکان گیلان در دل جنگلی انبوه و سرسبز قرار گرفته است که به جنگل لاکان معروف­ است. برای رسیدن به این جنگل بهتر است ابتدا به دنبال یافتن روستایی به نام آقا دانا پیر باشید زیرا جنگلی که چشمه آبشور لاکان رشت را در خود جای داده است، درست روبروی این روستا و در طرف دیگر جاده قرار دارد.

اگر تصاویر چشمه آب شور لاکان را ببینید متوجه می­شوید بازدید از این چشمه خالی از لطف نیست. در سفر بعدی خود به گیلان، خوب است سری نیز به این چشمه شفابخش که در دل طبیعتی زیبا واقع شده است بزنید. پیش از سفر می­توانید از طریق ویلا رابط، محل اسکان مناسبی در آن حوالی رزرو کنید تا با رسیدن به مقصد دردسر یافتن و اجاره ویلا در شمال را نداشته باشید.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید