بازیابی رمز عبور

نتایج جستجوی شما
آذر 26, 1399

چشمه آب معدنی سنگرود رودبار در استان گیلان | آب معدنی رودبار

چشمه آب معدنی سنگرود رودبار کجاست؟ روستای سنگرود از توابع فاراب که در ۱۵ کیلومتری لوشان قرار دارد. این روستا به سه بخش محل بالا یا قلیزاده، محل وسط یا عطایی و محل پایین تقسیم شده است که در کنار هم زندگی می کنند. چشمه آب معدنی سنگ رود رودبار یکی از جاذبه های طبیعی در این روستا محسوب می شود که مردم هر سال به اینجا مسافرت می کند.

چشمه آب معدنی سنگرود رودبار کجاست؟ چشمه آب معدنی سنگرود رودبار

چشمه آب معدنی سنگرود رودبار کجاست ؟ روستای سنگرود از توابع فاراب که در ۱۵ کیلومتری لوشان قرار دارد. این روستا به سه بخش محل بالا یا قلیزاده، محل وسط یا عطایی و محل پایین تقسیم شده است که در کنار هم زندگی می کنند. چشمه آب معدنی سنگرود رودبار یکی از جاذبه های طبیعی در این روستا محسوب می شود که مردم هر سال به اینجا مسافرت می کند. چشمه آب گاز و چشمه آب کولور از چشمه های معروف این سنگرود هستند. این دو چشمه جدا از هم ولی در نزدیکی یکدیگر قرار دارند. چشمه آب معدنی سنگرود رودبار در درمان بیماری های رماتیسم، ناراحتی های استخوان و بیماری های پوستی حائز اهمیت است. از آبگرم چشمه آب کولور استخری را احداث کرده اند که گردشگران به راحتی می توانند در آنجا شنا کنند. تور یک روزه گردشگری به شما این امکان را می دهد که بتوانید از چشمه آب معدنی سنگ رود رودبار دیدن کنید.

چشمه آب معدنی سنگرود رودبار در استان گیلان

سایت ویلا رابط به افراد علاقمند به مسافرت به روستای سنگرود رودبار در استان گیلان کمک می کند تا با اجاره ویلا شمال بتوانند روزهای خوبی را در این منطقه سپری کنند. وجود دره های سرسبز و چشمه های آب گرم باعث شده روستای سنگرود رودبار بیشتر مورد توجه مردم و مسافران قرار گیرد. افرادی که به طبیعت گردی علاقه دارند می توانند هر چهار فصل سال از این دیار دیدن کنند. لذا با اجاره ویلا در شمال می توانید به راحتی از چشمه آب معدنی سنگرود رودبار لذت ببرید. حراجی اجاره ویلا با ارائه مکان های مناسب با بهترین امکانات اوقات خوشی را برای شما در رودبار و روستاهای اطراف آن آرزومند است. شهرستان رودبار سرشار از چشم اندازهای طبیعی است که در هر چهار فصل سال گردشگران برای گذراندن اوقات فراغت خود به اینجا سفر می کنند. مردم رودبار و روستاهای اطراف آن نیز به انسان های خونگرم و مهربان شهرت دارد. لذا از بودن در کنار آنها لذت خواهید برد.

دسته بندی: گردشگری
اشتراک گذاری

پاسخ دهید